Balinalar Dogecoin’e (DOGE) Yöneliyor

WhaleStats’ın resmi Twitter hesabından elde edilen son verilere göre, Dogecoin, fiyatı bir sonraki büyük hamle için konsolide olurken, BSC balinaları tarafından en aktif olarak satın alınan varlıklardan biri haline geldi. IntoTheBlock verileri, Dogecoin balinalarının büyük işlemlerde %24’lük bir artışla son 24 saat içinde aktif olduğunu da gösterebilir.

Büyük işlem artışları, genellikle kurumsal oyuncuların veya alım veya satım yapan balinaların artan etkinliğiyle ilişkilendirilir. IntoTheBlock’a göre bu işlemlerin değeri 100.000 doları aşıyor.

Benzer şekilde, en büyük meme kripto para biriminin karlılığı, ayın başlarında %50’nin altına düştükten sonra %53’te kalıyor. İsviçreli lüks saat üreticisi TAG Heuer, geçtiğimiz günlerde BitPay ile ortaklık yoluyla ödeme olarak “Dogecoin dahil” kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurdu.

OKX’te listelenen yeni Doge ticaret çifti

Kripto para borsası OKX, spot ticaret piyasalarında yeni bir Dogecoin ticaret çifti olan DOGE/USDC’nin listelendiğini duyurdu.

Açıklamaya göre, DOGE/USDC için spot ticaretin 23 Mayıs 2022’de başlaması bekleniyor. CoinMarketCap’te görüldüğü gibi, Dogecoin yazım sırasında %0,31 artışla 0,0863 $ seviyesinde işlem görüyor.

Dogecoin, 21 Mayıs’ta bu kilit seviyede önemli bir destekle karşılaşarak 0.082 $’lık dip seviyelerinden yükseldi ve bugün 0.088 $’lık yüksek seviyelere ulaştı ve böylece art arda üçüncü günü yeşille işaretlemeye hazırlanıyor. Dogecoin, Mayıs ayının başlarında önemli kayıplar yaşadı ve 0.065 $’a kadar düştü.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinası Yüklü Miktarda MATIC Satın Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu