Binance Likidite Havuzuna Bitcoin, Shiba Inu, Dogecoin ve Stablecoin’leri Ekliyor

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, bu kripto para birimlerine yönelik artan talebin ortasında Bitcoin, Shiba Inu ve Dogecoin dahil olmak üzere kripto için yedi yeni likidite havuzu açtı. Binance Liquid Swap, kullanıcıların farklı tokenlar arasında takas yapmasına veya ödül kazanmak için Binance’in havuzlarına likidite sağlamasına olanak tanır.

Binance Bitcoin, Shiba Inu, Dogecoin Likidite Havuzlarını Başlattı

Kripto borsası Binance’in Liquid Swap hizmeti 24 Nisan’da yedi yeni likidite havuzu eklediğini duyurdu. Popüler likidite havuzları BTC/TUSD, SHIB/DOGE ve TUSD/USDT’dir. Diğerleri BEL/USDT, ID/BTC, ID/USDT ve SYN/USDT’yi içerir.

Likidite havuzları, kullanıcıların anında işlem yapmasına ve ödüller kazanmak için tokenleri havuzlamasına izin verirken, bir likit havuzuna likidite eklemek ve likidite sağlayıcısı olmak risksiz değildir. Token’ların piyasa fiyatı, değişken piyasa koşullarında büyük ölçüde dalgalanabilir ve staking gelirinin daha düşük kalmasına veya kayıplara uğramasına neden olabilir.

Binance, ABD’nin kripto paraya yönelik düzenleyici baskısının bir sonucu olarak Paxos’un Binance USD (BUSD) istikrarlı parası çıkarmayı bırakmasının ardından yakın zamanda TrueUSD (TUSD) sabit para birimine yöneldi. Aslında kripto borsası, TUSD hariç tüm kripto çiftleri için sıfır komisyonlu ticareti kaldırdı. Bu, birkaç çiftte BTC işlem hacimlerinde büyük bir düşüşe neden oldu ve BTC/TUSD işlem hacmi marjinal olarak arttı.

SHIB/DOGE likidite havuzu, kullanıcıların tokenleri piyasa fiyatından takas etmelerini sağlar. Her iki meme coin de Shibarium Layer-2 blockchain beta sürümünden sonra artan talebe tanık oldu ve Elon Musk, Dogecoin’in ödemeler için Twitter’a entegrasyonunu ima etti.

Özellikle, likidite havuzuna yalnızca bir kripto varlığı eklenirken bir işlem ücreti alınacaktır.

Kripto Fiyatları Baskı Altında Kalıyor

Kripto yatırımcıları, Binance’in son duyurusuna anında yanıt verdi. Bitcoin, Dogecoin ve Shiba Inu dahil olmak üzere en iyi kripto, fiyatlarda marjinal bir artışa tanık oldu.

BTC fiyatı baskı altında kalmaya devam ediyor ve en düşük seviyesi 27.169 $ ile 27.500 $’ın altında işlem görüyor. Fiyat şu anda yatırımcılar tarafından düşüşte bazı alımların ortasında 27 bin dolar seviyesinden sıçradı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ünlü Yazar Bitcoin'in 1,2 Milyon Dolara Ulaşabileceğini Tahmin Etti

SHIB fiyatı şu anda 0,0000103 $’da işlem görüyor ve son birkaç gündeki satışlar ve düşük yakma oranı nedeniyle bir haftada %10 düştü. Topluluk, SHIB fiyatının yılı 0,01 $’da bitirmesini bekliyor.

Bu arada DOGE fiyatı da baskı altında. Fiyat şu anda son 24 saatte %1 ve bir haftada %13 düşüşle 0,0785 $’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, bazıları bunun kripto fiyatları toparlanmadan önce bir düzeltmeye son kez tanık olunabileceğine inanıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu