Binance Lite İle Avustralya Halkı Gazete Bayilerinden Bitcoin Alabilecek - BTC MAGAZİN

Binance Lite İle Avustralya Halkı Gazete Bayilerinden Bitcoin Alabilecek

The Next Web’in 19 Mart’ta yayınladığı bir habere göre, lider kripto para borsası Binance, Avustralya halkının gazete bayilerinde Bitcoin (BTC) satın almalarını sağlamak için “Binance Lite” hizmetini başlatıyor.

Başlangıçta Avustralya’da sunulacak olan yeni hizmet Binance Lite, müşterilerin ülke içinde 1,300’den fazla gazete bayisinden dijital para alabilmelerini sağlamak için geliştirildi. Hizmet şu an yalnızca Bitcoin alımını desteklemekte. Ancak ilerleyen zamanda daha fazla dijital para birimi ve fiat seçenekleri sunacak.

Binance Lite’ı kullanmadan önce, KYC ve Kara Para Aklama Önleme prosedürleri dahil olmak üzere hesap doğrulamasını geçmeleri isteniyor.Doğrulama sonrasında kullanıcılar çevrimiçi olarak sipariş verebilecek, bir gazete bayisine nakit para yatırabilecek ve Bitcoin’lerini dakikalar içinde alabilecekler. Avustralya’daki Binance Lite müşterilerinin operasyonlar için yüzde beş ücret ödemeleri gerektiği bildiriliyor.

Ocak ayında, Binance, ödeme işlemcisi Simplex ile olan ortaklığı sayesinde kredi kartı kripto para alımları için destek ekledi. Zhao, borsadaki müşterilerin dijital varlıkları kredi kartı ile satın alabileceklerini ve “dakikalar içinde işlem yapmaya başlayabileceklerini” söyledi.

Geçtiğimiz aylarda, Binance  finansal yazılım firması Refinitiv tarafından sağlanan otomatik bir KYC uygulamasını kullanacağını doğruladı. Bu, Binance’in World-Check Risk Intelligence veritabanını iç iş akışına entegre etmesine ve işe alım, KYC ve üçüncü taraf risk durum tespiti için tarama sürecini kolaylaştırmasına izin verecek.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu