Binance Yeni Kripto Para Birimini Duyurdu: Binance USD (BUSD) - BTC MAGAZİN

Binance Yeni Kripto Para Birimini Duyurdu: Binance USD (BUSD)

Binance ve dijital varlık güven şirketi Paxos, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanından (NYDFS) onay almış USD destekli bir stabil coin başlatmak için ortaklığını açıkladı.

5 Eylül’de paylaşılan bir basın açıklamasında Paxos’un kurucu ortağı ve CEO Asia Rich Teo, NYDFS’nin stabil coin Binance USD (BUSD) onayının küresel kripto pazarlarında uzun vadeli istikrar için hayati bir adım olduğunu paylaştı. 

“Stabil coinimizin Binance gibi güvenilir firmaların kullanıcıları için özelleştirilmiş ürünler sunmasını sağlamasından gurur duyuyoruz. Paxos markası tüm ortaklarımız için düzenleyici bütünlüğü, tüketiciyi koruma ve şeffaflığı sembolize ediyor. ”

Asia Rich Teo

“CZ” olarak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao, Paxos’un dijital güven alanını yönettiğini ve Binance’nin yerel stabil coinlerini geliştirmek için onlarla çalışmaktan heyecan duyduğunu belirtti.

“Daha fazla kullanım senaryosu ve istikrarlı dijital varlıkların gücü ile kullanım dahil olmak üzere BUSD’nin yayınlanmasıyla blockchain ekosistemi için daha fazla finansal hizmetin kilidini açmayı umuyoruz.”

Changpeng Zhao

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu