Bitcoin Cash (BCH) Balinaların İlk 10 Listesine Girdi

WhaleStats’a göre, Bitcoin forku Bitcoin Cash (BCH), ani balina ilgisi görüyor. BCH, son 24 saatte en büyük 100 BSC balinası arasında işlem hacmi açısından ilk 10 varlık arasında yer alıyor.

https://twitter.com/WhaleStatsBSC/status/1565285943409524736?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1565285943409524736%7Ctwgr%5Ec7a54685c86272678d566bc9b2d2ef8c32fdedef%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fwhales-suddenly-interested-in-bitcoins-fork-bitcoin-cash-details

Varlığa olan ani ilginin nedeni bilinmemekle birlikte, en kolay mantık, balinaların tokenleri ucuza biriktirmek için tipik olarak düşüş dönemlerini kullanmasıdır. Santiment’in MVRV’si, herhangi bir zamanda bir varlığı çevreleyen duygusal ruh halini gösterir ve olasılığa dayalı olarak gelecekteki fiyat hareketi olasılığını çıkarır. “Nötr”, -%50 ile +%50 arasında düşen ortalama MVRV sapmalarını ifade eder; bu, “fırsat bölgesi” veya “tehlike bölgesi”nin yarısından daha az oldukları anlamına gelir. “Fırsat bölgesi”ndeki negatif MVRV varlıkları düşük alınırken, “tehlike bölgesi”nde yüksek MVRV değerlerine sahip olanlar aşırı değerlidir. Yakın tarihli bir Santiment analizi, BCH dahil olmak üzere çoğu varlık için 30 günlük ticari getirilerin ortalama portföy için orta vadeli kayıplara işaret etmeye devam ettiğini gösteriyor. Bir varlığın MVRV’si negatif bölgede ne kadar ileri giderse, daha fazla aşağı yönlü risk o kadar düşük olur.

Yazım anında BCH, son 24 saatte %1.97 düşüşle 114 dolardan işlem görüyor. BTC ile %93’lük önemli bir pozitif korelasyon paylaşırken, Bitcoin Cash (BCH), genel piyasa gerilemesinden etkilendi. Mevcut fiyatlarla, Bitcoin Cash, 20 Aralık 2017’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.355$’dan %97.35 düşüşte ve piyasa değeri açısından en büyük 29. kripto para birimi konumunda.

BCH savunucusu Roger Ver, BTC satın almakla ilgili bir tweet attı:

“BTC satın almak, internetin erken dönemlerinde hisse satın almak gibi değil, Myspace’de erken internetten hisse satın almak gibidir.”

Bir Twitter kullanıcısı yanıt olarak, “Peki o zamana kıyasla BCash satın almak nedir? Nedeki hisseler?” diye sordu. Roger Ver, ilk günlerinde dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin hakkında propaganda yaptığı için “Bitcoin Jesus” lakabını kazandı. Bitcoin ile ilgili birkaç start-up’a yatırım yaptı ve Bitcoin Cash’in en sesli savunucularından biri haline geldi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin'in Piyasa Değeri, %370 Artışın Ardından Şirketlerle Yarışıyor

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu