Bitcoin'in Düşüşü de Yükselişi de Kazanç Getirebilir - BTC MAGAZİN

Bitcoin’in Düşüşü de Yükselişi de Kazanç Getirebilir

  • Üst düzey bir kripto tüccarı Josh Rager, Bitcoin’in şu anki konumundan alabileceği olası yönlerde spekülasyonda bulundu ve her iki hareketin de faydalı olacağını iddia etti.

Ünlü bir kripto para tüccarı Josh Rager, Bitcoin fiyatının şu anki konumundan hangi yolu seçerse seçsin, her ikisinin de BTC topluluğu için faydalı olacağını tweetledi.

Yazı sırasında, Bitcoin 9.085$’da seviyesinde bulunuyor.

Kazan-Kazan Bitcoin Senaryosu

Josh Rager, Bitcoin’in yukarı veya aşağı doğru hareket etmesine bakılmaksızın, sahipler ve tüccarlar için bir kazan-kazan durumu getireceğini varsayıyor.

Rager, Bitcoin 10.000 doların üzerine çıkarsa ve bir süre orada kalırsa veya mevcut 9.000 dolar seviyesinin altına düşerse; her iki durumun da faydalı olacağını söyledi.

Yükseliş, ona göre bariz nedenlerden dolayı iyi olurdu ve fiyatta bir düşüş, traderların daha sonraki bir tarihte 10.000’i geçmeden önce dipten satın almasına ve biraz daha BTC biriktirmesine izin verecek.

Tüccar, BTC’nin çok likit ve uçucu bir varlık olduğu için Bitcoin’in daha fazla ay boyunca 10.000 doların altında olabileceğine dikkat çekiyor.

Ancak, eğer BTC bu seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa, çökmesinin olası olmadığını söylüyor.

‘8.800 Doları Kaybetmek BTC’yi 7.000 Doların Ortalarına İtebilir’

Tüccar Michael van de Poppe, Bitcoin’in menzil içinde kaldığını belirtti.

Bitcoin, 8,800$ – 8,600$’ın altına dalarsa; bunun muhtemelen kral kripto parasının daha da düşmesine ve yüksek 6.000$ veya 7.000$ orta bölgesine çarpacağına dikkat çekiyor.

Analist, 9.300 dolarlık direncin üzerine çıkmanın piyasa için yükseliş işareti olacağına inanıyor.

Son analizinde, TradingView’den tüccar Yuri Bishko; Bitcoin’in şu anda bir aralıkta ticaret yaptığını ve herhangi bir gerçekçi tahmin yapmadan önce yukarı veya aşağı atış belirtileri göstermeye başlaması gerektiğini belirtti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu