Bittrex’ten Kısa Süre İçinde Milyarlarca Ripple (XRP) Taşındı

Whale Alert kripto para takipçisi tarafından bildirildiği üzere, bugün öğlen saatlerinde toplam 4.124 milyar XRP taşıyan bir düzineden biraz daha az işlem tespit edildi.

Yukarıda belirtilen kaynağa göre, tüm bu fonlar ABD merkezli en iyi kripto para borsası Bittrex’ten taşındı. Bu on işlemden yedisi yarım milyar XRP taşıdı ve diğer ikisi 300.000.000 ve 324.254.650 XRP aktardı. Bu, toplamda 4,1 milyardan fazla XRP anlamına gelir. Bu XRP miktarı kabaca 1,5 milyar dolar olarak değerlendiriliyor.

Whale Alert, gönderen cüzdanı büyük kripto borsası Bittrex’e ait olarak etiketledi. Tüm transferler, Whale Alert tarafından “anonim” olarak işaretlenen cüzdanlara gönderildi. Ancak XRP odaklı cüzdan takip platformu Bithomp tarafından sağlanan detaylar, alıcı adreslerin Güney Kore’nin önemli kripto borsalarından Upbit tarafından kurulduğunu gösteriyor.

Bittrex'ten Kısa Süre İçinde Milyarlarca Ripple (XRP) Taşındı 2

Bununla birlikte, buraya aktarılan şaşırtıcı toplam XRP miktarı, bir kişi tarafından para çekmekten daha fazlası gibi görünüyor ve muhtemelen bir finans kurumu tarafından yapıldı – tabii Bittrex, Upbit için bir XRP saklayıcısı olarak faaliyet göstermiyorsa.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, Kullanıcı Güvenini Artırmak İçin Clawback Özelliğini Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu