Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin

Küresel kripto piyasası, Federal Rezerv’in faiz oranlarını 75 baz puan artırmasının ardından hafif bir düşüş kaydetti. Bununla birlikte, bir kripto uzmanı, son düşüşün ortasında bu hafta için dikkat edilmesi gereken en iyi altcoinlerin bir listesini yayınladı.

Twitter’da Mac adını kullanan kripto uzmanı, bu hafta 200’den fazla Binance borsasında listelenmiş altcoini taradığını belirtti. Dikkat edilmesi gereken altcoinlerin listesini hazırladı.

İşte dikkat etmeniz gereken Altcoinlerin listesi:

1. Mask Network (MASK)

Uzmana göre, MASK son birkaç gündür iyi bir hacimde pumplanıyor. MASK 8,7 dolar fiyat seviyesine yükselmeden önce konsolide olabilir. MASK fiyatı son haftalarda %300’ün üzerinde arttı. Yazım zamanında, ortalama 4,95 $ fiyatla işlem görüyor.

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin 2

2. Litentry (LIT)

LIT token fiyatı son 24 saatte %17’nin üzerinde arttı. Yazının yayınlandığı sırada ortalama 1.23$’dan işlem görüyor. Mac, LIT token fiyatının %40’ın üzerinde artabileceğini öne sürüyor.

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin 3

3. Litecoin (LTC)

Litecoin fiyatı son 7 günde yaklaşık %10 arttı. Yazım zamanında, ortalama 61.52 $ fiyatla işlem görüyor. Mac, LTC’nin mevcut fiyat seviyesinden geri çekilmek istediğini ima etti. Ancak, 73 $ fiyat seviyesine kadar çıkabilir.

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin 4

4. Automata Network (ATA)

ATA fiyatı son 24 saatte %6 arttı. Yazım zamanında ortalama 0.171 $ fiyatla işlem görüyor. Uzman, ATA Binance lansman havuzu token fiyatlarının burada birikiyor gibi göründüğünü belirtti. Başka bir ayın yatay ayrılığı, onu 0,39 $ fiyat seviyesine götürebilir.

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin 5

5. Basic Attention Token (BAT)

BAT fiyatı son 7 günde %11’in üzerinde arttı. Yazım zamanında, ortalama 0,32 $ fiyatla işlem görüyor. BAT’ın fiyatının 0,41 $ fiyat seviyesine sıçrayabileceği öne sürüldü.

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin 6

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   DOGE Ödemeleri Twitter'a Gelecek mi? Dogecoin, Musk-Twitter Anlaşmasından Sonra İlk 10'a Girdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu