Cardano Kurucusu Hoskinson, Coindesk’i mi Satın Alacak?

Three Arrows Capital’in (3AC) çöküşü ve FTX Derivatives Exchange’in iflasından kaynaklanan likidite sıkışıklığı, Digital Currency Group’u (DCG) finansal sıkıntıya itti.

Bu sıkıntıyla, şirketin yan kuruluşlarından biri olan kripto haber sitesi Coindesk şimdi satış seçeneğini araştırıyor ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın bir teklif verdiği söyleniyor.

Cardano kurucusunun bir teklifte bulunabileceği beklentisi, birkaç saat önce Twitter’da popüler medya platformunun satışa çıktığını keşfettiğini ilk kez açıkladığı yorumları ile alevlendi. Daha sonra, platformun etiket fiyatının ne olduğunu öğrenmek için bazı aramalar yapacağını söyleyerek yorumlarını destekledi.

Bir kripto komisyoncusu olan Genesis Trading’in ve başka bir DCG yan kuruluşunun milyarlarca borçluluğu karşısında, Barry Silbert’in sahip olduğu imparatorluğun diğer varlıkları artık karlı kalabilmek için yeni sermaye enjeksiyonlarını güvence altına almak için başka önlemler almak zorunda kalabilir. DCG, Coindesk’i 2016 yılında 500.000 $ karşılığında satın aldı ve Wall Street Journal’ın raporuna göre şirket, ilgili taraflardan 200 milyon $’a kadar para alıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin ve Kriptoya Rekor Miktarda Sermaye Aktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu