Cathie Wood, 2030 İçin Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmininde Bulundu

Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin (BTC) fiyatının önümüzdeki yıllarda yükseleceğine olan inancını yineledi. Wood’un fonları yakın geçmişte birkaç milyon dolar değerinde BTC satın aldı. Aynı zamanda Coinbase hislerine yatırım yapmaları kripto pazarına ve ekosisteme olan inancını doğruluyor.

Wood, son bir yorumunda, en iyi iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum‘un ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık yapısını en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.

Ark CEO’su, Çarşamba günü CNBC‘ye yaptığı son açıklamada kripto para birimlerinin potansiyeline olan inancını yineledi. 2022’de FTX, Celsius ve 3AC nedeniyle pazarın çökmesine rağmen Bitcoin ve Ethereum ağlarının sorunsuz çalıştığını söyledi.

“Bu yılki kripto çöküşünden sonra, bu şeffaflık ve ademi merkeziyetçilik fikri hakim olmaya başladı. Bitcoin ve Ethereum, bunun kripto dünyasındaki en iyi tezahürleridir.”

Cathie Wood

Wood, BTC’nin 2030’a kadar 500.000 dolara ulaşacağına dair önceki tahmininin hâlâ arkasında olup olmadığı sorulduğunda, tahminin arkasında olduğunu yineledi. Aslında tahminlerinin 500.000 $ seviyesinden çok daha yüksek olduğunu söyledi. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Vitalik Buterin Bitcoin Stok Akış Modelini Eleştirdi, İşte Nedeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu