CoCreators CEO’su Daha Fazla Dogecoin (DOGE) Satın Aldığını Duyurdu

CoCreators’ın CEO’su ve teknoloji sever bir papaz olan Dr. Christopher J. Benek, daha fazla meme coin alarak DOGE holdingini artırdığını duyurdu. Kişisel web sitesi onu “sosyal ve dini analizleri ve yorumlarıyla uluslararası alanda tanınan, yükselen küresel bir teknoloji ve teoloji uzmanı” olarak tanımlıyor. Bu arada, orijinal meme kripto para birimi, Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasını tamamlayacağı haberiyle yükseldi.

Christopher J. Benek, Twitter sayfasında daha fazla Dogecoin satın aldığını paylaştı. Benek, bu meme parası hakkında sık sık tweet attı ve hatta tweetlerinden birinde DOGE’nin Bitcoin’den daha büyük olduğunu iddia etti. Bugün erken saatlerde, topluluğa ve kripto blog yazarı Matt Wallace’a (aynı zamanda büyük bir Dogecoin hayranı) Wallace’ın DOGE yıl sonuna kadar 1 dolara ulaşmadığı sürece YouTube kanalını silme sözünü hatırlattı.

DOGE’nin son zamanların en yüksek seviyesi olan 0,080$’a ulaşmasına iki faktör katkıda bulunmuş gibi görünüyor – Ethereum 1,500 $’ın üzerine çıktı ve Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasını bu hafta Cuma gününe kadar kapatmayı planladığını bildirdi.

Böylece DOGE fiyatı son 24 saatte %20’nin üzerinde arttı. Bununla birlikte, kripto para hala geçen yıl 8 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7376 $’ın %89 altında işlem görüyor. Görünüşe göre, Tesla patronu Twitter biyografisini “Chief Twit” olarak değiştirdiği ve şirketin ana ofisine lavabo taşıyarak girerken bir videosunu yayınladığı için bu raporlar doğru.

DOGE ordusu, Musk’ın bu yılın başlarında tweetlerinden birinde önerdiği gibi Twitter Blue premium aboneliklerine bir ödeme seçeneği olarak en sevdiği meme parasını eklemesini bekliyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinası Milyonlarca Dolarlık Terra (LUNA) Aldı

Santiment veri şirketi tarafından atılan bir tweet’e göre, meme parasının fiyatı yaklaşık %20 arttı, balinalar karıştı ve büyük işlemler ile ticaret hacmi en son Ağustos ayında görülen en yüksek seviyelere ulaştı. Dogecoin cüzdan takipçisi @DogeWhaleAlert dün Twitter’da yaklaşık yarım milyar DOGE’nin en iyi 20 cüzdandan Binance borsasına kaydırıldığını ve görünüşe göre satılık olduğunu paylaştı. Toplam 305.253.114 ve 101.305.373 DOGE Binance’e taşındı. Bu mem kripto miktarı, dünkü döviz kurunda 20.611.606 dolar ve 6.840.443 dolar değerindeydi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu