Coin98 (C98) Nedir? Coin98 (C98) Geleceği ve Yorum 2022

Coin98 (C98) Nedir?

Coin98 stake etme, token değişimi gibi birçok yenilikçi konsepte ev sahipliği yapmaktadır. Farklı özellikleri ile hedef kitlesi için bazı para kazanma fırsatları da sunmaktadır. Ne yazık ki, tüm bu özelliklere erişmek genellikle kullanıcıları para birimi ve ekosistem arasında geçiş yapmaya zorlayarak sezgisel bir deneyim yaratır. C98, kendisini bu özellikleri ve daha fazlasını içeren “hepsi bir arada” bir DeFi çözümü olarak konumlandırmak istiyor.

Merkezi olmayan finansa olan küresel ilgi artmaya devam ederken, doğru çözümleri sağlamak esastır ve DeFi’nin ana akıma geçiş sürecini kazanması için bu çözümler mümkün olduğunca erişilebilir olmalıdır. C98, 20’den fazla blok zincirini ve yerel varlıklarını destekler ve kullanıcıların kendilerine sunulan farklı seçenekleri keşfetmesini kolaylaştırır.

C98’in arkasındaki fikir 2020’nin başlarında şekillenmeye başladı. Merkezi olmayan finansın kullanıcı ilgisi ve değeri açısından yeni zirvelere ulaşmasıyla, yeni bir proje geliştirmek için mükemmel bir zamandı. Dünyanın açık bir finansal altyapıya ihtiyacı olduğu için Coin98 ekibi bunu misyon haline getirdi. Merkezi olmayan finans, zincirler arası ticaret, bahis, gelir artışı ve üretkenlik için tek duraklı bir çözüm olacak, bu nedenle ekip bundan önce çok iş görüyor.

C98, merkezi olmayan finans (DeFi) için “hepsi bir arada” bir çözüm olarak tanımlanıyor. Uluslararası bir değişim aracılığıyla başlatılan yerel token C98 tarafından desteklenen C98 ağı, birden fazla merkezi olmayan değişim (DEX) protokolünden likidite toplar. Amacı, ödünç alma, borç verme, token ticareti ve üretken çiftçiliği herkes için erişilebilir kılmaktır. Ayrıca, C98, kripto para ekosistemi bir dizi faydalı özelliğe sahiptir. Bunlar arasında C98 staking tesisi, C98 çok zincirli cüzdan ve gelecek vaat eden yeni DeFi projeleri için bir inkübatör olan C98 Labs yer alıyor. C98 kripto para platformu, kullanıcıların birden fazla blok zincirine ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüne tek bir yerden erişmesine olanak tanıyan çeşitli araçlar ve hizmetler sunar.

Bugün C98 projesi vaat ettiği tüm özellikleri desteklemektedir. Ayrıca, kullanıcılar 20’den fazla farklı blok zincirindeki çözümlere erişebilir. Platform, 284.000’den fazla kullanıcının 488.000’den fazla işlem hacmiyle 216 milyon doların üzerinde gelir elde ettiğini söylüyor. Çeşitli blok zinciri, likidite ve DeFi çözümlerini çalıştırmak, C98 için önemli bir likidite yaratır ve kullanıcıların token ticareti yaparken en iyi fiyatlara erişmesini sağlar. Ayrıca ekip, işlemleri tamamlamak için farklı “yollar” keşfederek yakıt maliyetlerini optimize eder.

Coin98 Finance, zincirler arası sorunsuz token değişimini kolaylaştıran merkezi olmayan bir finans (DeFi) ve merkezi olmayan borsa (DEX) likidite toplayıcısıdır. Yerel C98 token’larını ve C98’i stake eden Coin98 ekosistemi, birlikte çalışabilir DeFi kredisi, kredisi ve kâr çiftçiliği için tek durak noktasıdır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tribe (TRIBE) Nedir? Tribe (TRIBE) Coin Geleceği ve Yorum 2022

Bu ekosistem, çok çeşitli DeFi ürün ve hizmetlerini içerir. Proje yalnızca birden fazla kaynaktan likidite toplamakla kalmıyor, aynı zamanda umut verici DeFi projelerini başlatmak için bir kripto inkübatör hizmeti de sağlıyor.

C98 ekosistemi, 20’den fazla farklı blok zincirini destekler ve en popüler DeFi protokollerinden bazılarından likidite toplar. C98’in stake tesisleri ile kullanıcılar tokenları kilitleyerek kar elde edebilirler. Bunun da ötesinde, platform çeşitli eğitim ve analitik kaynaklar sunar. Platform, birden fazla likidite kaynağı aracılığıyla işlemler için farklı yollar bile kullanır, kaymayı azaltır ve “gaz” ücretlerini optimize eder. Ek bir zincirler arası likidite hizmetleri seti ile proje, DeFi’yi herkes için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Coin98 (C98) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Thanh Le
  • Kuruluş Yılı: 2021
  • Blok ZinciriEthereumBinance Smart Chain – Solana – Avalanche – Tron
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 185,000,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.936.017.874,91
  • En Düşük Fiyat: ₺ 5,74
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 105,32
  • Proje Amacı: Geliştiricilerin blok zinciri ve merkezi olmayan finans endüstrisi için ürünler bulmasına ve geliştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir platform.

Coin98 (C98) Geleceği

Kripto piyasasında uzun süredir var sayılmayan C98, Binance borsasında stake edilmeye başlamasının ardından piyasada büyük ilgi gördü. Bu süreçte ticaret hacmini önemli ölçüde artıran Coin98, kripto para listelerinde çok zincirli bir Blockchain likidite toplayıcısı olarak öne çıkıyor. Mobil ve masaüstü dünyasında Coin98, 25 blok zinciri ağını destekleyen bir cüzdana sahip olabilir. Taşıdığı ve sunduğu özellikler göz önüne alındığında, analistler genel fikir birliği içinde Coin98’in geleceği için olumlu bir görüş belirtiyorlar. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Coin98 (C98) Yorum

Son zamanlarda popülaritesi artan C98’in Binance ile ortaklık kurduğuna dikkat çekecek gibi görünüyor. Yatırımcılar da sunduğu birçok özellik ile dikkat çeken Coin98’in kripto para birimi C98’e artan ilgiyle yöneliyor.

Coin98, derin zincirler arası likidite için ağ geçitleri sağlamak üzere önde gelen DEX protokollerinin çoğunu bir araya getiren bir DeFi merkezi olarak hizmet eder. Öte yandan Coin98, 20’den fazla blok zincirinde borçlanma, borç verme ve likidite için kapsamlı bir DeFi araçları ve protokolleri yelpazesi sunar. Uzmanların görüşlerine bakıldığında Coin98 hakkında hem olumlu hem de olumsuz görüşler olsa da uzmanlar arasında olumlu bir görüş birliği olduğu görülmektedir.

Coin98 (C98) Nereden ve Nasıl Alınır?

Coin98 (C98)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu