DFI Money (YFII) Nedir? DFI Money (YFII) Geleceği ve Yorum 2022

DFI Money (YFII) Nedir?

DFI Money (YFII), merkezi olmayan finansal toplama (DeFi) platformu Yearn.finance (YFI)’nin bir çatalıdır. Temmuz 2020’de başlatılan bu proje, YIP8 olarak bilinen yükseltme planında önerilen değişikliklere uyarken DeFi yatırımcıları için getirileri en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

DFI Money’nin yerel token’ı, ağ etkileşimlerine dayalı olarak likidite sağlayıcıları tarafından kazanılan istikrarlı bir tedarik token’ı olan YFII’dir.

DFI Money (YFII), kârın geri kazanılmasını kolaylaştıran ve tokenlerin adil bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için bir token halving modeli kullanan bir DeFi protokolüdür. YFII, YFI’nin bir çatalıdır.

Merkezi Olmayan Kredi YFII, merkezi olmayan finans (DeFi) projelerini teşvik ediyor. Bu projelere nakit sağlayan kişiler, verimli çiftçilik veya nakit madenciliği yoluyla faiz kazanacak.

Bazı DeFi ağlarının, çiftçilerin aldığı ödülleri artırmak için kendi token’ları vardır. YFII gibi diğerleri, planlı bir yarılanma modeli yoluyla havuz likiditesini azaltmaktan kaçınmak için başka protokoller türetmiştir.

Çin pazarında YFII, YFI’dan ayrıldıktan hemen sonra DeFi topluluğunun güvenini kazandı. Hard fork için verilen nedenler arasında zengin katılımcıların partiyi bozmasını engellemek vardı.

DFI Money (YFII), kârın geri kazanılmasını kolaylaştıran ve tokenlerin adil bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için bir token halving modeli kullanan bir DeFi protokolüdür. Protokol şu anda Çin DeFi pazarında çok popüler.

Yearn.finance (YFI) batıda, YFII doğuda geliştirildi. Batıdaki proje versiyonuna göre yeni market versiyonu çok daha başarılıydı.

Haziran 2020’nin sonunda piyasaya sürüldükten sonra, bir dizi Çinli likidite madencisi yeni güce katıldı, ancak birkaç gün sonra ağ kripto borsalarını, para koruma fonlarını ve daha fazlasını, sanal madencilik havuzlarını ve merkezi olarak finanse edilen projeleri çekti.

Protokolü, WeChat üzerinde toplanmış büyük bir topluluğa sahiptir. Bu, sosyal medya platformundaki tartışmalar Amerika Birleşik Devletleri’nden İngilizce konuşanları etkin bir şekilde engellediğinden, Çin ile Amerika Birleşik Devletleri arasında diplomatik bir çıkmaza işaret ediyor. Ağ

YFII, tüm güncelleme veya alternatif yöntemleri engelledi. Bu, sistemin token ekonomisini yükseltmeyi zorlaştıracaktır.

Uzmanlar, platform topluluğunun çekmek için canlı bir ekosistemi merkezsizleştirmeye çalışması gerektiği konusunda uyardı, ancak topluluğun çiftçiliğin faydalarını da arayabileceği ortaya çıktı.

Ağ yönetimi sorunları, çoklu imza modeli kapsamında 11 imzalayıcıya atanır. Bu durumda, 11 imzacıdan yedisinin bir uzlaşmaya varmayı kabul etmesi gerekir. Ancak, proje bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sağladığı için bu geçici bir yönetim modelidir. YFII akıllı sözleşmeleri yalnızca SushiSwap gibi DeFi protokolleriyle test edilemez. Ek olarak, projenin token’ları birçok tanınmış borsada alınıp satılabilir.

YFII, tokeni için farklı protokol kurallarını takip eder ve bir dizi yeni özellik sayesinde DeFi pazarında Yearn.finance’e benzer bir rol oynar. Bu nedenle çekiciliği, eski kullanıcıların YIP8 lehinde oy kullanmasında ve yeni DeFi yatırımcılarının likidite sağlayarak karı maksimize etmek istemelerinde yatmaktadır.

YFII web sitesi, protokolünün topluluğa ait olduğunu ve varsayılan olarak geliştirici ödülleri gibi ticari teşvikler sunmadığını belirtir.

Kullanıcılar, Eğri (Eğri, CFI) veya Dengeleyici (Dengeleyici, BAL) içeren likidite havuzlarından birine veya her ikisine katılır ve likidite sağlama ödülü olarak YFII token’larını alır.

YFII ayrıca, işlemin kullanıcı tarafından manuel olarak ayarlanmasına gerek kalmadan, kullanıcı tarafından gönderilen stratejilere dayalı olarak herhangi bir token’dan otomatik olarak en yüksek getiriyi almayı amaçlayan yeni bir özellik olan Vault’u tanıttı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Theta Network (THETA) Nedir? Theta Network (THETA) Geleceği ve Yorum 2022

DFI Money (YFII) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Andre Cronje
  • Kuruluş Yılı: 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 39,375
  • Dolaşımdaki Arzı: 38,596
  • Piyasa Değeri: ₺ 469.715.826,40
  • En Düşük Fiyat: ₺ 6181,21
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 12.545.293,39
  • Proje Amacı: YFII token, platform yönetimi amacıyla kullanılan ERC-20 token’ıdır.

DFI Money (YFII) Geleceği

DFI parasının fiyatının nasıl gelişeceğini kimse bilmiyor. Bu nedenle kimse gelecekle ilgili kesin bir yargıda bulunamaz. Bu noktada yatırım yapmadan önce YFII araştırması yapmak oldukça önemlidir. YFII kursunu düzenli olarak takip edin. Bu size ne zaman harekete geçmeniz gerektiği konusunda bir fikir verecektir. Örneğin ne zaman daha fazla DFI.money almanız gerektiğine onu izleyerek karar verebilirsiniz. Uzmanlar, YFII fiyat görünümünün çok olumlu olduğuna inanıyor. Diğer tüm kripto para birimleri gibi, DFI money’de de büyüme için yer var. Bunlar, uzun vadeli yatırımlar için iyi fiyat beklentileri olarak kabul edilir. Bununla birlikte, günlük ticaret, kripto tüccarları arasında çok popülerdir.

DFI.money için gelecek oldukça olumlu görünüyor. Gelecekteki birçok proje ve güncelleme de bu dinamiğe katkıda bulunacaktır. Bu iyileştirmeler, DFI money’i kullanmayı daha hızlı ve daha kolay hale getirecek. Bu, DFI.money’i herkes için daha erişilebilir hale getirecek. Giderek daha fazla insan DFI.money satın aldıkça, DFI.money fiyatı artacaktır. DFI money’in geleceği birçok değişkene bağlı ve aynı zamanda çok hassas. Güncel gelişmeleri ve değişiklikleri takip etmek için DFI money haberlerini takip etmek iyi bir yöntemdir. Ayrıca bu haberin DFI.money’nin fiyat tahminleri üzerinde büyük etkisi var. Bazı semptomların ciddi bir düşüşe neden olabileceğini fark etmiş olabilirsiniz. Ekspresyon da büyük bir artışa neden olabilir. Yine, kripto para piyasasının çok değişken olduğunu ve yatırımın asla risksiz olmadığını anlamak çok önemlidir.

DFI Money (YFII) Yorum

DFI Money token, bir Fiven.finance çatalı olduğu için bir “kopya token” olarak anlaşılır. Kısa sürede YFII tokeninin güçlü artışı yatırımcıların ilgisini çekiyo. Ancak bunun bir kopya token olması da çeşitli endişeleri beraberinde getiriyor.

Öte yandan, YFII token’ın kullanıcıya avantaj sağlayan bir yönetişim token’ı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, platform kullanıcıları bu durumu bir avantaj olarak yorumlamaktadır.

YFII Coin ayrıca geri bildirim ve düşünceler sunar. İncelemeler çok olumlu. YFII hala geliştirmenin ilk aşamalarındadır. Ancak proje büyük ilgi görüyor.

YFII için Risk Göstergesi Derecelendirmesi, tokenin şu anda düşük riskli bir yatırım olduğunu gösterir. Kısacası yatırımcılar DFI.Money Coin projesine inanırsa karlı bir coin olma yolundadır.

DFI Money (YFII) Nereden ve Nasıl Alınır?

DFI Money (YFII)’i Yorum güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu