Coinbase’in Bitcoin Lightning Network Duyurusuna Cathie Wood’dan Destek

Amerika’nın önde gelen kripto para birimi ticaret platformu Coinbase Global Inc, Bitcoin’in hızlı ve ekonomik işlem teknolojisi olan Lightning Network’ü platformuna entegre etme planlarını duyurdu.

Bu hamle, Coinbase CEO’su Brian Armstrong tarafından da destekleniyor. Armstrong, projenin başarısı için çalışan ekibi övgüyle bahsetti.

Önemli bir yatırımcı ve Ark Invest’in kurucusu Cathie Wood, Coinbase’in bu yenilikçi adımını takdirle karşıladı. Wood, bu entegrasyonun kripto para ekosistemine olan ilgiyi artırabileceğini belirtti.

Ünlü yatırımcı, bu gelişmeyi Bitcoin’in global dijital ödeme sistemine doğru ilerleyişi olarak tanımladı. Lightning Network’ün, Bitcoin’in ödeme altyapısı olarak hızla benimsenmesi bekleniyor.

Wood, Coinbase’in Lightning Network entegrasyonunun, platformun 100 milyondan fazla kullanıcısına daha ekonomik ve hızlı Bitcoin işlemleri sunacağını vurguladı.

ABD’deki kripto para kullanıcıları için bu, geleneksel finansal sistemlere olan güvenin sarsıldığı bu dönemde oldukça kritik bir öneme sahip. Ayrıca, Wood’un değerlendirmesine göre, bu entegrasyon, Coinbase’in gelir kaynaklarını çeşitlendirmesi adına da büyük bir fırsat sunuyor.

Shibarium’un Shiba Inu (SHIB) meme coin projesinin benimsenmesi gibi, Lightning Network’ün benimsenmesi de Bitcoin için büyük bir dönüm noktasıdır. Artan sayıda kullanıcı, Bitcoin’i sadece bir yatırım aracı olarak değil, aynı zamanda pratik bir ödeme aracı olarak görmeye başladı. Bu, Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’nun vizyonunu somutlaştırıyor.

Lightning Network, şu an itibarıyla, kullanıcılara hızlı ve düşük maliyetli Bitcoin işlemleri sunuyor. Bu teknoloji, Coinbase ile birlikte, Binance ve Litecoin gibi kripto ticaret platformları tarafından da benimseniyor ve sektördeki en iyi ödeme çözümlerinden birini temsil ediyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin, Şimdiye Kadarki En Büyük Düşüşünü Yaşadı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu