Dogecoin Katili Shiba Inu Balinaları Tarafına Çekmeye Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

Dogecoin Katili Shiba Inu Balinaları Tarafına Çekmeye Devam Ediyor

Küresel kripto para piyasası satışlarının ardından, Shiba Inu balinaları en sevdikleri meme tokenlerinden daha fazlasını satın almak için sabırsızlanıyor – tıpkı 171 milyar token satın alan bu balina gibi.

İki büyük işlem

İlk büyük işlem, bir gün önce balinanın 6 milyon dolar değerinde SHIB tokenı satın almasıyla blok zincirinde ortaya çıktı. Token, genel olarak kripto para piyasasında büyük bir düzeltmenin ardından 0.000049 dolar civarında işlem görüyor.

İlk emrin uygulanmasından on bir saat sonra, balina Shiba Inu tokenlarını daha küçük bir kısmını satın almaya karar verdi ve Shib 0.000048 $’a düştüğünde kendisine 2.3 milyon $ değerinde token daha aldı.

Balinaların artan kontrolü ile piyasa katılımcıları trendin tersine dönmesini bekliyor. Shib önceki ATH’ye ulaştıktan sonra, balinaların ağdaki payı biraz azaldı ve bu da bir haftadan kısa bir sürede %45’lik devasa bir düzeltmeye yol açtı.

Piyasadaki balina sayısının artmasıyla birlikte, küçük yatırımcılar artık pazarın çoğunluğunu oluşturmayacak ve balinalar – küçük yatırımcıların aksine – yeni zirveler gelene kadar konumlarını koruma eğiliminde.

Yazım anında, SHIB, 0,0004965 $’dan işlem görüyor. 


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu