Kripto Para Borsası ErisX Dijital Ticaret Odasına Üye Oldu

Chicago merkezli kripto para borsası ErisX, dijital varlık ve blok zinciri endüstrisini temsil eden dünyanın önde gelen ticaret birliği olan Dijital Ticaret Odası‘na üye olduklarını açıkladı.

18 Temmuz’da paylaşılan bir basın bültenine göre, ErisX, dijital varlık ve Blockchain endüstrisini destekleyen bir savunuculuk grubu olan Dijital Ticaret Odası’na üye oldu.

Böylece ErisX, Fidelity Investments, Medici Ventures, kurumsal blok zinciri yazılım şirketi R3, stabil coin platformu TrustToken ve profesyonel hizmetler şirketi Accenture gibi sektörün önemli şirketleri arasına katıldı.

ErisX CEO’su Thomas Chippas şunları söyledi:

“Dijital Ticaret Odası ve üye girişimleri, dijital varlık ticareti ve yatırım ortamını iyileştirme hedefimizle çok uyumlu. Bu ortama ana akım benimseme ve erişilebilirliği, aracı dostu bir model ve düzenlenmiş gelecekler için birleşik bir platform aracılığıyla sunmaya yardımcı olma konusundaki kararlılığımızın farkındayız. ”

Dijital Ticaret Odası Kurucusu ve Başkanı Perianne Boring, “ErisX, dijital varlık alanına kurumsal akışın gelmesini temsil ediyor ve onları üyeler olarak ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. 

“ErisX’in düzenlenmiş bir pazar olarak edindiği deneyimi Odaya getirmeyi ve politika yapıcıları eğitme çabalarının yanı sıra dijital varlıklar ve blok zinciri teknolojisinin savunuculuğunu yapmak için sabırsızlanıyoruz”

Perianne Boring

ErisX, Temmuz ayının başında kripto vadeli işlemleri için lisans aldığını duyurmuştu. Borsa, dijital varlık vadeli işlem sözleşmelerini bu yıl türev ürünler piyasasında işlem görmeye hazır hale getirmeyi planlıyor.

Bu yılın başlarında, Dijital Ticaret Odası, ABD hükümetini Blockchain teknolojisi konusunda ulusal bir eylem planı uygulamaya çağırdı. Grup, Blockchain’in işletmeler, devlet ve tüketiciler için “sayısız dönüşümsel fayda” sunduğuna inanıyor. Grup ayrıca, teknolojide lider bir ülke olarak ABD’nin ademi merkeziyetçi teknolojilerle ilgili ulusal bir stratejiyi tamamen benimsemesi gerektiğini de düşünüyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   FTX Krizi Stablecoin USDD'yi Etkiledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu