Ethereum Balinaları Shiba Inu Biriktiriyor, SHIB Fiyatı Yükselir mi?

Shiba Inu (SHIB) fiyatlarındaki son düşüş, en büyük Ethereum cüzdan sahiplerinin ilgisini çekmiş gibi görünüyor.

Kripto pazarındaki daha geniş düşüşleri izleyen SHIB fiyatları, son kazançlarının çoğunu silerek son 24 saatte %3 düştü. Ancak en iyi Ethereum (ETH) balinaları, tokene olan ilgilerini sürekli olarak gösteriyor.

Shiba Inu, ETH balinaları tarafından tutulan en büyük token oldu

WhaleStats’a göre, SHIB, en büyük 100 ETH cüzdanı tarafından tutulan en büyük token olmak için FTX tokenı tekrar geride bıraktı. Görünüşe göre Ethereum balinaları satın alma çılgınlığında. SHIB, son 24 saat içinde ETH cüzdanları tarafından satın alınan ilk 10 token arasına girdi.

En iyi Ethereum balinaları şu anda 1,2 milyar doların üzerinde SHIB elinde tutuyor. Toplam holdinglerinin %14’ünden fazlasını oluşturuyor. Verilere göre, bir ETH balinası “BlueWhale0073”, son 24 saat içinde 7 milyon doların üzerinde Shiba Inu tokeni ekledi. Bu arada, dünyanın en büyük ikinci mem kripto para birimi, ETH balinaları tarafından en çok kullanılan akıllı sözleşmeler listesinde de görülebilir.

FTX şimdi ETH balinaları tarafından tutulan en büyük ikinci token oldu. En iyi cüzdanlar artık 1 Milyar Dolar değerinde FTT elinde tutuyor. Sahip olduğu balinaların %12’sinden fazlasını oluşturur.

Shibaburn portalı 17 milyardan fazla SHIB yakıyor

Shiba Inu kısa süre önce arzını azaltmak için token yakma portalını başlattı. Shibaburn portalına göre, başlangıcından bu yana ölü bir cüzdana 17 milyardan fazla SHIB (yaklaşık 404 bin dolar değerinde) gönderildi. Ancak, SHIB’nin 712.882.041$’lık 24 saatlik işlem hacmi %35’in üzerinde düştü.

Yakın zamanda Robinhood listelenmesi ve kendi Metaverse’inin ve etrafındaki diğer projelerin piyasaya sürülmesi, SHIB tokenine bir destek vermiş olabilir. BTC fiyat düşüşü tüm kripto pazarını sarstı. Bitcoin son 7 günde yaklaşık %7 düştü, benzer şekilde SHIB de aynı zamanda %10’a yakın düştü.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Altcoin Terra (LUNA) Yeni ATH'ye Ulaştı, Kurucu Do Kwon Gelecek Planlarını Paylaştı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu