Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) Artık Robinhood Cüzdanında Destekleniyor

Geçen yılın Eylül ayında Robinhood, bekleme listesindeki 10.000 müşterinin cüzdanın test aşamasına katılmasına izin veren beta Web3 cüzdanını piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Robinhood Wallet adlı bir ürün, kullanıcıların ağ ücreti ödemeden kripto para birimleri alıp satmalarına olanak tanıyor. Ayrıca Robinhood, Polygon’u ilk desteklenen blok zinciri olarak ilan etti.

Yeni bir tweet’te Robinhood Kripto genel müdürü Johann Kerbrat, Polygon’a ek olarak artık Ethereum ağı için desteğin eklendiğini duyurdu. Aynı şekilde, Shiba Inu da dahil olmak üzere Robinhood uygulamasında 50’den fazla ERC-20 token desteği listelendi.

Bu, müşterilerin Robinhood uygulamasından ve diğer platformlardan Robinhood Cüzdanlarına COMP, MATIC, SHIB, SOL, UNI, USDC ve diğerleri gibi token’ları aktarabilmelerini sağlıyor.

Geçen yılın Nisan ayında, Shiba Inu, SHIB topluluğunu memnun edecek şekilde Robinhood uygulamasında listelendi. Köpek temalı kripto para birimini komisyonsuz yatırım uygulamasında listelemek için Change.org imza kampanyası yaklaşık 600.000 imzaya ulaştı.

Johann Kerbrat, Web3 Robinhood Wallet’ın 1 milyondan fazla bekleme listesine sunulmaya başladığını belirtti. Yayınlanan Robinhood cüzdanı, beta programından bu yana müşteri geri bildirimlerine dayalı olarak yapılan değişiklikleri içeriyor. Bu bağlamda, hem Ethereum hem de Polygon’da NFT’ler için destek eklenerek kullanıcıların favori koleksiyonlarını güvenli bir şekilde görüntülemesi ve saklaması sağlandı.

Bu iyileştirmelerin yanı sıra, kullanıcılar yine de Polygon’da ağ ücreti ödemeden kripto para birimlerini takas edebilecek ve aynı şekilde favori Web3 uygulamalarına bağlanabilecek.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Binance, Singapurlu Kullanıcıları Kısıtlayacak

Kerbrat, önümüzdeki haftalarda müşterilerinin Robinhood Wallet iOS uygulamasına girişini sağlayacak erişim kodlarının e-posta yoluyla paylaşılacağını duyurdu. İndiren ve erişim kazanan kullanıcılar, cüzdanlarında 5 dolarlık kripto para birimi almaya hak kazanacak.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu