InsurAce (INSUR) Nedir? InsurAce (INSUR) Geleceği ve Yorum 2022

InsurAce (INSUR) Nedir?

InsurAce (INSUR), güvenli bir şekilde sigorta hizmetleri sunmayı amaçlamış merkezi olmayan bir platformdur. Protokol, esnek ve güvenilir riskten korunma ile merkezi olmayan finansal varlıklar (DeFi) sağlar.

INSUR kurucusu Oliver Xie, 2020 yazında protokollerinden biri saldırıya uğradığında ve ilgili verileri kurtaramadıklarında arkadaşlarıyla kripto para madenciliği yapıyordu. Bu olay, onları merkezi olmayan finansal varlıkları (DeFi) nasıl daha iyi koruma sağlanabileceğini düşündürdü ve ardından InsurAce platformunun doğuşuna yol açtı.

Araştırmalar, DeFi’de riski azaltmanın en etkili yolunun sigorta kullanmak olduğunu gösteriyor. Merkezi Olmayan Finans (DeFi), merkezi olmayan blok zinciri kavramını alır ve onu finans dünyasına uygular. Ancak mevcut sigorta protokollerinde müşterini tanı (KYC) protokolünün olmaması, yetersizlik ve yüksek maliyetler gibi birçok sorun var.

InsurAce’in amacı, DeFi kullanıcılarına verimli, güvenli ve uygun maliyetli bir sigorta hizmeti sunmak ve DeFi’yi daha güvenli bir yer haline getirmektir.

INSUR, merkezi olmayan, çok zincirli bir DeFi sigorta hizmeti platformudur. Şirket, kendisini geniş DeFi pazarına bir tehdit değil, gerekli bir ilave olarak konumlandırıyor.

Ethereum ve Binance Akıllı Zincir üzerinde aynı anda başlatılan ilk proje olan InsurAce, hizmetlerini Solana, Polygon, Fantom ve Heco’ya genişletti. INSUR, rekabetçi portföy primleri, sürdürülebilir yatırım getirisi ve akıllı sözleşme sigortası sunar. Daha da önemlisi, kullanıcıların yatırımlarını riskten korur.

DeFi Sigorta ve DeFi Yatırım. Birlikte sigortalılara, sigortacılara ve yatırımcılara istikrarlı getiriler sağlarlar. InsurAce, KYC ihtiyacını ortadan kaldırarak kullanıcıların anonim kalmasına olanak tanır. Şirket, düşük primler, yüksek yatırım getirisi, zincirler arası kapsama ve yüksek cüzdan kullanılabilirliği sunar.

Yeni bir teklif olduğunda, topluluk üyeleri fikir birliğine varmak için oy kullanacak. Yönetim Kurulu, sigortacılık, iş ve diğer disiplinlerde deneyime sahip şirket içi uzmanlar ve bağımsız danışmanlardan oluşmaktadır. Kuralları belirleyen, topluluk tekliflerini gözden geçiren ve topluluk oylama sistemi başarısız olursa acil durum planlarını uygulayan gözetim komitelerinde otururlar.

Danışma Kurulu teklifi gözden geçirir, geri bildirimi toplulukla paylaşır, teklif için teşvikleri tanımlar ve teknik arıza durumunda varsayılan sonuçları belirler. Tekliflere oy veren üyeler, INSUR token anahtarını talep edebilir ve sonuçta sonuca karar verebilir. InsurAce.io’nun arkasındaki topluluk üyesi ve ekip, teşvikleri başlatmak ve halka sunmak için işbirliği yapıyor. Geleneksel sigortacılar gibi, INSUR hem bir sigorta kolu hem de bir yatırım kolu sunar.

Sigorta branşı yatırım faaliyetlerini korurken, sigorta grubunun sermayesi daha yüksek getiri elde etmek için yatırım havuzuna konulabilir. Ayrıca, müşteri için sigorta maliyetini azaltarak yatırım getirisi primini tamamlar. Bu iki bileşen, sürdürülebilir bir iş modeli için “hiçbir prim” kapsamı ve önemli bir yatırım getirisi sağlamak üzere birlikte çalışır.

Sürdürülebilir bir iş modeli olarak InsurAce, prim geliri ve yatırım getirilerinin küçük bir kısmını oluşturur. Gelir, işletme ve geliştirme maliyetlerini, token’ları, topluluk teşviklerini ve daha fazlasını içerecektir.

Portföy sigorta ürünleri riski çeşitlendirdikçe, primler de doğal olarak düşüyor. INSUR, sektör uzmanlarının uzmanlığı aracılığıyla sigorta maliyetlerini optimize eden benzersiz bir fiyatlandırma modeli sunar. InsurAce’in portföy bazlı sigorta ürünleri, yatırımcılara çok çeşitli DeFi protokollerini kapsamalarına olanak tanıyan çeşitli bir risk yönetimi aracı sağlar. INSUR, merkezi olmayan endüstrinin tamamına fayda sağlayan Ethereum merkezi olmayan protokolleri de dahil olmak üzere ürünler sunar.

Şirket, KYC sürecini ortadan kaldırarak ürünlerini daha geniş bir kitleye sunuyor ve INSUR, dijital cüzdanı olan herkesin giriş yapmasına ve sigorta satın alma, varlık yatırma ve talep etme gibi hizmetleri kullanmasına izin veriyor.

Dayanıklı İade Kullanıcılar InsurAce’i kullanarak çeşitli şekillerde iade alabilirler. Bunlardan bazıları, kullanıcının risk iştahına bağlı olarak diğer DeFi protokollerine yapılan doğrudan yatırımları içerir; Ortak bir havuza yatırım yapın.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Enjin Coin (ENJ) Nedir? Enjin Coin (ENJ) Geleceği ve Yorum 2022

INSUR protokolü sigorta hizmetleri, merkezi olmayan finansal (DeFi) varlıklar için esnek ve güvenilir sigorta içerir. Herhangi bir protokol gibi, avantajları ve sınırlamaları vardır.

InsuranceAce, siber güvenlik risklerinin yönetiminde önemli bir rol oynar. InsurAce’in çekirdek ekibi, blok zinciri ve güvenlik uzmanlarının yanı sıra bilgilerini projeye taşıyan ve projenin standartlara, en yüksek standartlara göre geliştirilmesini sağlayan hukuk danışmanlarından oluşmaktadır. Ekip, DeFi konusunda tutkulu ve InsurAce’i 1 numaralı DeFi protokolü yapmaya odaklanıyor.

Güvenilirlik InsurAce’in birinci önceliğidir. Tam şeffaflıkla oluşturulmuş ve işletilen platform, güvenlik önlemlerine büyük yatırım yapar, bu nedenle özel bir güvenlik ekibine sahiptir. INSUR, sağlam büyüme tavsiyeleri ve tavsiyeleri sunan DeFiance Capital, Huobi Ventures ve Alameda Research gibi bir grup yatırımcı tarafından desteklenmektedir.

INSUR’u desteklemek, geri bildirim sağlamak ve proje ağını genişletmek için aktif bir topluluktur. Bu, INSUR’e kendisini rakiplerinden ayırmak için ihtiyaç duyduğu ivmeyi verir.

InsurAce (INSUR) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Oliver Xie
  • Yayınlanma Yılı: 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 44,891,926
  • Piyasa Değeri: ₺ 110,239,182
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1.22
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 51.54
  • Proje Amacı: InsurAce’in amacı, DeFi kullanıcılarına verimli, güvenilir ve uygun maliyetli bir sigorta hizmeti sunmak ve DeFi’yi daha güvenli bir yer haline getirmektir.

InsurAce (INSUR) Geleceği

Güçlü temellerine rağmen, HODLers uzun vadede önemli karlar elde edebilmesine rağmen, INSUR kısa vadede karlı bir varlık olmayabilir. Merkezi olmayan çok zincirli bir modele dayalı bir sigorta platformu olarak InsurAce, güvenilir ve güvenli DeFi sigorta hizmetleri sunar. Sigorta endüstrisindeki kapsamlı deneyimleri ve uzmanlıkları nedeniyle ekiplerine güvenilebilir.

Sigorta profesyonellerinin uzmanlığından yararlanan InsurAce, sigorta maliyetlerini optimize eden benzersiz bir fiyatlandırma modeli sunar. Yatırım getirisi ve prim kombinasyonu, prim kapsamı ve önemli bir yatırım getirisi sağlamaz.

InsurAce şeffaf ve güvenli bir şekilde kurulur ve çalıştırılır. Güvenliğe büyük yatırım yaparlar ve özel bir güvenlik ekibine sahiptirler. Bir kripto para birimi olarak InsurAce, diğer kripto para birimleriyle geçinmekte zorlanıyor ve bu da onu kısa vadede daha az karlı hale getiriyor.

InsurAce (INSUR) Yorum

Piyasayı şekillendiren Wallet Investor ve Digital Coin gibi uzmanların görüşü, INSUR Coin’in olumlu yönde çalışacağı yönünde. Özellikle son piyasa hareketlerini değerlendirirken uzun vadeli olumlu bir bakış açısına sahip analistler, çeşitli kısa vadeli risklere de işaret ediyor. Piyasa yorumuyla dikkatleri üzerine çeken INSUR’un piyasaya sunduğu çözüm önerileriyle de güçlü bir konuma gelmesi bekleniyor.

Gelecek vaat eden projelere yatırım yapmayı sevenlerin dikkatini çeken bir token olan INSUR, uzun süredir olumlu tepkiler aldı. Genel kanıda düşük risk ve yüksek getiri olarak kabul edilen InsurAce (INSUR) Coin, çeşitli piyasa risklerinden büyük ölçüde etkilenebilmektedir. Bu açıdan çelişkiler halen fiyat istikrarını engellemektedir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

InsurAce (INSUR) Nereden ve Nasıl Alınır?

InsurAce (INSUR)’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu