Jennifer Aniston’dan Apple TV Programında Bitcoin Yorumu

SHIB Pazarlama Müdürü Lucie, ünlü aktrisin kripto para birimi hakkındaki yorumunu paylaştı.

SHIB ekibinin resmi pazarlama müdürü Lucie, sosyal medya uygulaması X’te, Apple TV tarafından yapılan “Good Morning” şovunun son bölümünde Jennifer Aniston’ın karakterinin dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin’den bahsettiğini paylaştı.

https://twitter.com/LucieSHIB/status/1709165566970224886?s=20

Kripto paraların popüler kültürde yer bulması, bu yeni finansal teknolojinin geniş bir kabule sahip olduğunu gösteriyor. Televizyon şovları ve filmlerde kripto paralara yapılan referanslar, sektörün yükselişte olduğunu ve genel halkın bu konuda bilgili olduğunu gösteriyor.

Lucie, Bitcoin’in “Good Morning” şovunda bahsedilmesiyle ilgili olarak, ana akım medyanın kripto paraları nasıl benimsediğini vurguladı.

Bitcoin ve Dogecoin dışında, kripto paraların “Family Guy”, “The Simpson” ve “Succession” gibi popüler televizyon şovlarında bahsedilmesi dikkat çekici. Ayrıca, Tom Cavanagh ve Kurt Russell gibi ünlü aktörlerin oynadığı “Bitcoin” ve “Crypto” filmleri, kripto paraların sinemada da popüler olduğunu gösteriyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   UBS-Credit Suisse Anlaşmasının Ardından Bitcoin Yükseldi; BTC Fiyatı 30.000 Dolar'a Ulaşacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu