Lawrence McDonald: Bitcoin Yarattığından Çok Daha Fazla Zenginliği Yok Etti

New York Times’ın en çok satan yazarı Lawrence McDonald, yakın tarihli bir tweet’te, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in yaratmayı başardığından “çok daha fazla” serveti muhtemelen yok ettiğini iddia etti.

2021-2022 şimdi -%77

1. 2010’dan beri, Bitcoin çoğu zaman %50 + düşüşte.

2. Muhtemelen yarattığından çok daha fazla serveti yok etti.

3. Gerçekte – Çok az insan aslında 7 yıldan fazla bir süredir bitcoin’e sahiptir, herhangi bir gerçek serveti depolamak için dezavantajlar dayanılmazdır.

Lawrence McDonald

McDonald, Bitcoin’in “dayanılmaz” düşüşler nedeniyle aslında geçerli bir değer deposu olarak hizmet edemeyeceğine inanıyor. 

Kripto para savunucuları her zaman Bitcoin’in son 10 yıldaki muhteşem getirilerine işaret etme eğilimindeyken, McDonald aslında hiç kimsenin bu kadar uzun bir süre boyunca en büyük kripto para birimini elinde tutmadığına inanıyor.

“Filleri uçurmaya da inanıyor musun?”

Lawrence McDonald

Lider kripto para birimi Bitcoin, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75,72 düştü. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   PlanB'den Bitcoin İçin Büyük Tahmin: 100.000 Dolar Sınırı Aşılacak! Yatırımcılar Halving ve ETF'lere Nasıl Hazırlanmalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu