Ledger Yeni Ürününü Duyurdu: Ledger Nano X - BTC MAGAZİN

Ledger Yeni Ürününü Duyurdu: Ledger Nano X

Donanım cüzdanları, kripto para birimleri için güvenli bir liman olarak popülaritesini artırıyor. Ledger, dünyanın önde gelen soğuk cüzdan sağlayıcılarından biri ve amiral gemisi Nano ürün yelpazesine yeni bir yükseltme yapıldı.

Şirket, bu hafta Las Vegas’ta Tüketici Elektroniği Gösteriminde (CES) popüler donanım cüzdanının en son versiyonunu tanıttı. PCmag’a göre , mevcut Ledger Nano, üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla doğrudan 13 kripto varlığını ve daha fazlasını destekliyor.

Tüm yeni Ledger Nano X ‘ler Bluetooth’a sahip olacak ve yüzlerce jeton tipi ile cüzdan uygulamasını destekleyecek. Altı katlı depolama genişletmesi, üçüncü taraf geliştiricilerin, uygulamalarının yalnızca kendi özel anahtarları için işlemleri imzalayabildiğinden emin olmalarını sağlayacak.

Ledger Live Mobile adlı yeni bir mobil uygulama, yeni Bluetooth bağlantısından faydalanacak. Kullanıcılar artık bir PC’ye USB kablosu ile bağlanmak zorunda kalmadan çeşitli altcoinler için uygulamalar ekleyip kaldırabilecekler.Ledger, Nano X’in yalnızca soğuk cüzdanla senkronize edilmiş olan ilgili uygulamayı çalıştıran cihazlara cevap vermek üzere tasarlandığı belirtiliyor. Uygulamanın özgünlüğünü koruyan kendi güvenlik özellikleri olacak.

Ledger patronu Eric Larchevêque yaptığı bir açıklamada, “Mobil bir uygulamamızın olması ve Nano X ile çalışması bizim bu programın donanımının gerçekten büyük bir gelişimi” dedi.

Nano S fiyatının Nano X piyasaya sürüldükten sonra düşeceği açıklandı. Nano S şu an yaklaşık 90 dolara satılıyor. Ledger Nano X ‘in bu hafta 119 $ ‘a Mart ayında gönderilecek ön sipariş için hazır olacağı belirtildi.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu