Litecoin Fiyat Analizi: LTC/USD Düşüş Gösteriyor - BTC MAGAZİN

Litecoin Fiyat Analizi: LTC/USD Düşüş Gösteriyor

  • Charlie Lee, kullanıcıların güncelleme yapmak zorunda kalmayacağını söyledi.
  • LTC/USD düşüş eğilimi olan bir aralıkta kilitlendi.

Litecoin‘in yaratıcısı Charlie Lee, MimbleWimble çözümü kullanıma sunulduktan sonra ağın nasıl çalışacağına ilişkin görüşlerini paylaştı. Rice Crypto YouTube kanalı ile yapılan röportajda konuşan Lee, kullanıcıların güncellemeye geçmek zorunda kalmayacakları için başlangıçta uygulama sürecinin yavaş olabileceğini açıkladı.

“Başlangıçta MimcoWimble uygulaması sonrası Litecoin kullanımı zor olacak; bu bir öğrenme eğrisi olacak. Yumuşak bir fork olduğu için tüm cüzdanları en başından itibaren desteklemeyecektir […]”

Ayrıca, kripto para birimi borsalarının çoğunun, düzenleyici zorluklar yaratması beklenmediği için yükseltmeyi desteklemeye hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

LTC/USD: Teknik Resim

Yazım sırasında LTC/USD, günlük bazda %1.5 düşüşle 43.70$’dan işlem görmektedir. Coin 42.33$’ın gün içi düşük seviyesinden toparlandı, ancak yukarı yönlü momentumu yavaş. LTC/USD düşük oynaklık nedeniyle kısa vadeli bir düşüş eğilimi içinde hareket etmeye devam ediyor.

Gün içi seviyede, LTC/USD yukarıda belirtilen gün içi düşük tarafından destek buldu ve bu seviye, yaklaşıldığında bulunan 1 saatlik Bollinger Bandının orta çizgisidir. Eğer kırılırsa, satış 42.00$ – 41.90$ (1 saatlik Bollinger Bandının alt çizgisi) ve 41.00$’a kadar devam edebilir.

İyileşme ise gün içi yüksek ve 1 saatlik SMA50 ile 43,75$ ve 1 saatlik SMA100 ile 44,50$ ile sınırlıdır. 45,00$’lık bir sonraki direnç ile yukarı yönlü ivme elde etmek için bu alanın üzerinde sürdürülebilir bir harekete ihtiyaç vardır.

LTC/USD 1 Saatlik Grafik

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu