LUNC ve USTC, Bitcoin BRC-20 Köprüsü ile 1 Dolara Yükselecek mi?

BitMos, Terra Luna Classic üzerine Bitcoin BRC-20 desteği getirmeyi planlıyor. Proje, Bitcoin ile Cosmos ekosistemi arasındaki boşluğu kapatmayı ve DeFi uygulamaları ve akıllı kontratlar için yeni sınırların kilidini açmayı hedefliyor. Bu, blockchain’e tekrar fayda sağlama arayışında olan LUNC topluluğu için büyük bir adım olacak.

Bitcoin Köprüsü ile Terra Luna Classic

Terra Luna Classic topluluğunun popüler üyelerinden Vegas, 14 Ağustos’ta bir projenin Bitcoin’den LUNC’a BRC-20’yi köprülemeyi planladığını belirtti. Bunun LUNC ve USTC için oyunun kurallarını değiştireceğine inanıyor. BitMos, Vegas’ın gönderisini yeniden paylaşarak Terra Classic üzerine inşa etme planını onayladı. BitMos, Bitcoin ve Cosmos ekosistemi arasındaki boşluğu köprüler ve Bitcoin için ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik zorluklarına çözüm olarak katman 2 çözümü olarak işlev görür.

Öncelikle Cosmos ekosistemi için en fazla likiditeyi getirirken Terra Luna Classic üzerinde Bitcoin likiditesini getirecektir. Ayrıca, LUNC venture sermayesinin herhangi bir etkisi olmadan bir geçiş yaşadı. Projenin ekibi, bunun Bitcoin’in vizyonunu gerçekleştiren temel özelliği olduğuna inanıyor.

Ayrıca, LUNC diğer Cosmos zincirleriyle inter-blockchain iletişimini (IBC) yeniden açtı ve eşlik yükseltmesi güvenliği ve işlem akışını artırdı. BRC-20 tokenlerini Terra Luna Classic’e getirmek, zincire geri fayda sağlamayı arayan topluluk için büyük bir avantajdır.

LUNC ve USTC Yatay İşlem Görüyor

LUNC ve USTC fiyatları neredeyse bir haftadır genellikle yatayda işlem görüyor. Fiyatlar, genel olarak durgun kripto piyasasıyla aynı yönde hareket ediyor.

LUNC fiyatı şu anda $0.000078’de işlem görüyor, son 24 saatte %0.65 artış gösterdi. Son 24 saatteki en düşük ve en yüksek fiyatlar sırasıyla $0.0000773 ve $0.0000784. Ancak, işlem hacmi son 24 saat içinde biraz azaldı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Şubat Ayında En Çok Kazandırabilecek Bitcoin Alternatifi 5 Altcoin

Öte yandan, USTC fiyatı son 24 saatte %0.5 düştü ve fiyat şu anda $0.014’te işlem görüyor. USTC’nin yeniden fiyatlandırma hikayesi belirsizlik ortamında yavaşça kayboluyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu