Max Keizer, 220.000 Dolarlık Bitcoin Fiyat Tahmininde Bulundu: Bir Anda Gelecek!

Bitcoin savunucusu ve kripto podcast yayıncısı olan Max Keizer, 220.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminine bağlı kalmaya devam ediyor. Bitcoin savunucusu, geçen yıl ve şimdi bu yıl birkaç kez böyle bir tahminden bahsetmişti.

Yeni bir tweet’te Keiser, 220.000 dolarlık BTC fiyatının bir anda geleceğini ve ardından gerçek boğa piyasasının başlayacağını tahmin ediyor.

Keiser, Hazine ve Fed’in banka mevduatlarını garanti altına almak için 17 trilyon dolara ihtiyaç duyacağına dair raporlara atıfta bulunarak “Bitcoin’in parabolik hale gelmesi için mükemmel ortamı oluşturuyorlar, bu kesin” diyen bir Twitter kullanıcısına yanıt verdi. Keizer, daha önce Bitcoin’in 28.000 doları aştığı için genellikle kaostan beslendiğini belirtmişti.

Bankacılık sektöründeki kargaşa, beklenenden daha sıcak enflasyon rakamları ve güvercin bir Federal Rezerv için taze iyimserlik, Bitcoin’i yaklaşık dokuz aydır görülmeyen seviyelere itti.

En büyük kripto para birimi, Silicon Valley Bank çevresinde ilk istikrarsızlık belirtilerinin ortaya çıktığı 8 Mart’tan bu yana yaklaşık %25 arttı. Banka o zamandan beri çöktü ve diğer kredi kuruluşları arasında huzursuzluğa neden oldu. Bitcoin, geçen yılın Haziran ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 28.000 doları aştı ve yazının yazıldığı sırada yaklaşık 28.164 dolardan işlem görüyor. Yılın başından bu yana, Bitcoin neredeyse %70 arttı.

Eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan, Bitcoin bahsiyle hafta sonu kripto para birimi topluluğunu şok etti. Srinivasan, Bitcoin fiyatının sadece 90 gün içinde 1 milyon dolara ulaşacağına dair 1 milyon dolarlık bir iddiaya girdi ve hiperenflasyonun çok hızlı gerçekleştiğini öne sürerek 16 Haziran’a kadar Bitcoin fiyatında %3.600’lük bir artış olacağını ima etti.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kaliforniya, Büyük Bitcoin Düzenlemesini Onayladı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu