Mozilla Üst Düzey Yöneticisi Stellar Ekibine Katılıyor - BTC MAGAZİN

Mozilla Üst Düzey Yöneticisi Stellar Ekibine Katılıyor

Stellar Development Foundation ekibi, Mozilla’nın üst düzey yöneticilerinden Denelle Dixon’ı projenin yeni yöneticisi olarak işe almayı kabul etti. Aynı zamanda Ripple’ın kurucu ekibinin bir parçası olan eski CEO Jed McCaleb de bu değişiklik konusunda oldukça istekli ve Dixon’ın, Mozilla’daki varlığında olduğu gibi Stellar’ın vizyonunu pekiştirmede çok önemli bir rol oynayacağından emin.

“Denelle’nin Stellar Development Foundation’a bir sonraki büyüme aşaması boyunca liderlik etmesine çok sevindik… Denelle’in Mozilla’daki uzun yıllara dayanan operasyon ve iş dünyası ve politika alanındaki çalışmaları, Açık Internet’te savunuculuk ve şifreleme ve mahremiyet ile Önümüzdeki yıllarda SDF için vazgeçilmez olacak.”

Jed McCaleb

Denelle Dixon şu anda Mozilla Vakfı’nın COO’su ve bu yılın Mayıs ayına kadar bu pozisyonda kalacak. Daha sonra kendini tamamen Stellar’a adayacak.

Jed McCaleb ise, Stellar’ın benimseme stratejisinin tasarımına ve onun ağ protokolüyle ilgili her şeye odaklanarak kendisini yalnızca Baş Mimar olarak yazılım geliştirmeye adamak için CEO olarak görevinden ayrılıyor.

Denelle Dixon, bilgilerini Stellar‘ı finansal hizmetler pazarı için daha açık ve güvenilir bir seçenek haline getirmek için kullanacağını söyledi:

“Profesyonel kariyerim boyunca, bir organizasyonun açıklığı benimsemesi, topluma katılması ve bir misyon sahibi olması durumunda, inovasyona ilham verdiğini ve seçmenlik gücünden yararlandığını gördüm. Öğrendiğim her şeyi Stellar’a ve Stellar Development Foundation’a getirmek için çok heyecanlıyım. ”

Mozilla Corporation CEO’su Chris Beard, Mozilla’ya yaptığı “önemli katkılarından dolayı” Bayan Dixon’a kamuoyuna teşekkür etti. Denelle Genel Danışman olarak başladığı yolda, Mozilla Corporation’ın COO’su olmak üzere 6 yıl boyunca kariyerinde başarılı bir şekilde yükselerek devam etti.

“Üst düzey liderlik ekibimizin önemli bir parçası olan Denelle, daha güçlü ve daha esnek bir Mozilla kurmaya yardımcı oldu. Pocket’in satın alınmasına öncülük etmek, ana ortaklıklarımızı düzenlemek ve gelecekteki büyüme fırsatlarını ortaya çıkarmak için odaklanmamıza yardımcı oldu. Denelle’in burada büyük bir etkisi oldu. Strateji, yürütme, teknoloji, ortaklar, marka, kültür, insanlar, liste devam ediyor. Ortaklığını çok özlememe rağmen, kariyerinin bir sonraki bölümüne girerken yeni rolüne tezahürat edeceğim. ”

Chris Beard

Şu anda, Stellar Lumens (XLM), 5 Mart’ta başlayan güçlü bir yükseliş eğilimi ve 48 saatlik küçük bir düzeltme ile, küresel pazarda dokuz numaralı konumda kalmaya devam ediyor. XLM birim fiyatı 0.10604 USDT ve 2.05B USD piyasa değerine sahip.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu