Oasis Network (ROSE) Nedir? Oasis Network (ROSE) Geleceği ve Yorum 2022

Oasis Network (ROSE) Nedir?

Oasis Network (ROSE), 2018 yılında kurulan ve 2020’de başlatılan merkezi olmayan bir finansal sistemdir (DEFI) ve sistemin temel token’ı ROSE’dir. Gizlilik merkezli, açık kaynaklı ve ölçeklenebilir bir veri ekonomisi yaratan bir blok zinciri projesidir. Oasis Network (ROSE) ile amaç, merkezi olmayan finansal sistemlerde (DEFI) açık finansal verileri ve gizli yapılan işlem verilerini bir araya toplamaktadır.

Oasis Network (ROSE), Consensus ve ParaTime olmak üzere iki ana katmandan oluşur. Bu iki sınıf farklı sistem kullanımına izin verir.

ROSE, birçok ünlü kripto, blockchain ve fintech şirketi ile işbirliği yapmaktadır. Genel katılımın oldukça yüksek olduğu birçok uygulama ve doğrulayıcı var.

Oasis Network, Oasis Labs tarafından oluşturulan ve kişisel verilerin son derece güvenli bir şekilde paylaşılmasına ve kontrolüne izin veren bir tür merkezi olmayan blok zinciri ağıdır. Rose projesi, kurumsal yatırımcıların alım satım işlemlerini özel bir şifre altında saklamasına olanak tanır.

Öte yandan, bazı yatırımcılara göre işlemlerin güvenliği azalan güven olarak görülebilir. Ancak tam tersine proje, üçüncü şahısların işlemlerini koruma yeteneği sağlar. Rose coin online cüzdanlarda kolaylıkla saklanırken, kripto para borsalarında oluşabilecek çeşitli saldırı riskleriyle de karşı karşıya.

Oasis Network, yenilik getirmeyi ve merkezi olmayan finansal sistemin yüksek ücretler ve veri güvenliği gibi sorunlarını çözmeyi amaçlıyor.

ROSE, Ethereum ağından daha ucuz ve daha hızlı bir sistem olarak hareket eden kendi ağına sahip bir kripto para birimidir.

Oasis Network (ROSE), Ethereum ağında bulunan tüm merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) da destekler.

ROSE sisteminin en önemli unsuru güvenliktir. Ağ üzerinden yapılan işlemlerin şifrelendiği özel bir güvenlik protokolü vardır. Bu gizlilik, ağ katmanlarından ParaTime’daki bu güvenlik desteği ile sağlanmaktadır.

Bu sınıfta oluşturulan uygulamalar, blok zinciri teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanmak için tasarlanmıştır. Bu blockchain teknolojisinden gizlilik içinde yararlanmak isteyen geliştiriciler, Oasis Network’ün resmi web sitesine kayıt olabilirler.

ROSE, tüm işlemler için Oasis ağında kullanılmak üzere verilen bir kripto para birimidir. Bu isim ve sembol yani gül simgesi bir gizlilik sembolü olarak kullanıldığı için seçilmiştir.

ROSE ile birlikte, Oasis Network sisteminde token’ları stake etmek ve entegre etmek için kullanılır. Ayrıca, Oasis Network sisteminde ParaTime katmanını geliştirmek için kullanılan akıllı sözleşmelerin ücretleri ödenir.

Oasis Network’ün kripto para birimi olan ROSE’nin, merkezi olmayan finans (DEFI) projelerine getirdiği yenilikler sayesinde gelecekte daha fazla yol kat edeceğine inanılıyor.

Oasis Network (ROSE) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Dawn Song
 • Kuruluş Yılı: 2018
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 10,000,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 5.030.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 5.555.060.646,42
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0,74
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 9,55
 • Proje Amacı: Kullanıcıların Ethereum ağında daha hızlı ve daha ucuz şekilde işlem yapabilmelerini sağlamaktır. Yatırımcılara stake etme, kredi alma ve varlıklarını güvence altına alma fırsatı sunar.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Portföyünüzü Takip Etmeniz İçin En İyi Uygulamalar

Oasis Network (ROSE) Geleceği

ROSE, kripto pazarına yeni giren bir kişi olabilir, ancak piyasa değeri ile ilk 100 kripto para birimi arasında bir yer edinmeyi başardı.

Bundan bir yıl sonra ROSE’un değerinin ne olacağını kimse kesin olarak söyleyemez, ancak Oasis ekibi ağ için birçok yeni özellik oluşturmak ve büyümeyi ve benimsenmeyi teşvik etmek için çalışıyor. Düzenli güncellemeler, kurumsal yatırımcılardan destek ve çekirdek geliştirme ekibinin yeteneği, bir yatırım olarak ROSE tokeninin geleceği için iyiye işaret ediyor.

Özetle, ROSE, üç temel özelliği olan umut verici bir hisse kanıtı blok zinciri projesidir: gizlilik, ölçeklenebilirlik ve esneklik. Polkadot ve Ethereum’un bir kombinasyonu gibidir, ancak şifrelenmiş verilerin kilidini açabilen yerleşik güvenlik özellikleri ve DeFi uygulamaları için yenilikçi yeni kullanım durumları vardır.

Veri ekonomisine bakıldığında, gizli ve güvenli bilgi işlem teknolojisine ve gizli akıllı sözleşmelere odaklanan Oasis ağının potansiyel durumu ıçsuz bucaksız görünüyor ve kesinlikle dikkate alınmaya değer bir proje. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Oasis Network (ROSE) Yorum

Oasis Coin incelemelerine bakıldığında, bir yılı aşkın süredir işlem gören bir kripto paradır. Oasis Coin ayrıca birçok uluslararası borsada işlem görmektedir ve yatırımcılar arasında güvenilirliğini kanıtlamıştır. Oasis Coin’in yükseliş trendine girmesi yatırımcıların Oasis Coin’e ilgi duymasını sağladı. Oasis Coin yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ederse, önümüzdeki günlerde fiyatının keskin bir şekilde arttığını görebiliriz.

Oasis Network, merkezi olmayan finansmana üst düzey ölçeklenebilirlik ve gizlilik özellikleri getirmeyi amaçlayan ve özellikle bu amaç için akıllı sözleşmelerin geliştirilmesine olanak tanıyan kilit projelerden biridir. Ayrıca, kullanıcıların teminatlı krediler almalarına, stake ederek pasif gelir elde etmelerine ve yönetime katılmalarına olanak tanır. Projenin mevcut özelliklerinden dolayı Rose coin’in gelecekte değerinin artması bekleniyor.

Oasis Network (ROSE) Nereden ve Nasıl Alınır?

Oasis Network (ROSE)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • Binance
 • Bitget
 • CoinTiger
 • BTCEX, and MEXC

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu