Ontology (ONT) Nedir? Ontology (ONT) Geleceği ve Yorum 2022

Ontology (ONT) Nedir?

Ontology, son yıllarda popülerlik kazanan token’lardan biridir. Ontology, blockchain teknolojisine sahiptir. NEP5’e dayanan parçalardan biridir. Ontology ilk olarak 2017’de ortaya çıktı. Çinliler tarafından “Ethereum” olarak da bilinir. Bu nedenle, Ontology, Asya kıtasında en çok yatırım yapılan token’lardan biridir. Ontology kripto para biriminin CEO’su Jun Li’dir. Jun Li dışında, bu kripto para birimindeki en kıdemli insanlar Hangfei ve Eriz Zhang’dır.

Ontology, diğer kripto para birimlerinden farklıdır. Blockchain ağı ile korunan bir kripto para birimidir. Ontology şirketi tarafından korunmaktadır. Arkasında güçlü bir proje var. Sınırlı arza sahip kripto para birimlerinden biridir. Dünyada sınırlı arza sahip kripto para birimlerinden biridir. ONT token herhangi bir şekilde merkezi değildir. Siber saldırılara tamamen dayanıklı bir kripto para birimidir.

Ontology, genel blok zinciri ağı üzerine kurulu kurumsal blok zinciri ağlarının, kişisel verilerin ihlali olmadan etkileşime girmesine izin veren, çok çeşitli işletmelere ve projelere hizmet eden karmaşık bir dağıtılmış güven protokolüdür.

Lansman sırasında Ontology, NEO blok zincirinde bir NEP5 token’ı olarak başladı ve topluluk dağıtımı için popüler bir İlk Para Teklifi (ICO) modelini seçti ve ONT kripto para birimiyle airdrop yaptı.

Bu hamle ile hem hızlı bir organik fiyat artışı sağlandı hem de tutkulu bir topluluk oluşturulması sağlandı. Ayrıca projenin daha sonraki yasal incelemelerden kaçınması da garanti edilmektedir.

Ontology, birçok gerçek dünya kullanım durumu sağlar ve işletmelerin ONT blok zincirinin üzerine kendi blok zinciri ağlarını kurmalarına olanak tanır.

ONT kimlik bilgilerini, belirli kullanım durumlarının değişen ihtiyaçlarına göre farklı türlerde birden çok şifreleme anahtarıyla ilişkilendirin.

ONT kimliği’nin belirli özelliklerinin değiştirilmesi gibi belirli tetikleyici olaylara yanıt olarak ONT Kimliği ile ilişkili yönetim haklarını kullanması ve kaybolursa anahtarları değiştirmesi için güvenilir bir üçüncü taraf belirleyin.

ONT kimlik protokolleri aracılığıyla çeşitli Nesnelerin İnterneti (IoT) kimlik protokollerini destekler.

ONT; İşletmelere ek yönetim özellikleri ve gelişmiş gizlilik sağlar. Ethereum ve NEO gibi rakiplerinden tasarımlarında eksik olan önemli bir özellik olan özel ihtiyaçlarını karşılamak için özel blok zincirleri oluşturmalarına izin vererek daha fazla esneklik sunar.

ONT zinciri ayrıca Ontology Gas (ONG) yaratarak ve ONT sahiplerine hisse başına ücretsiz olarak dağıtarak işlem ağı ücretlerinin düşürülmesine yardımcı olur.

ONT, akıllı sözleşmeler, şifreli kimlik kanıtı (ONT ID) ve farklı blok zinciri ağları arasında sorunsuz bir şekilde aktarılabilen şifreli veriler (DDXF) gibi ek özellikler de sağlar.

Örneğin, çoğu ülkede katı veri gizliliği yasalarına tabi olan hasta tıbbi kayıtları, hasta verilerinin bütünlüğünden ve güvenliğinden ödün vermeden ONTNetwork üzerinde kullanılabilir. Gizli verileri aktaran medikal şirketler, hasta verilerinin yetkisiz kişilerin eline geçmesinden korkmadan, diğer taraflarla nelerin ve hangi koşullar altında paylaşıldığını kontrol edebilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Komodo (KMD) Nedir? Komodo (KMD) Geleceği ve Yorum 2022

Ontology (ONT) Nedir? Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Jun Li
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Blok ZinciriNeo
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 875,249,524
  • Piyasa Değeri: ₺ 3738949838,89
  • En Düşük Fiyat: ₺ 3,11
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 21,15
  • Proje Amacı: Ontology, genel blok zinciri ağı üzerine kurulu kurumsal blok zinciri ağlarının, kişisel verilerin ihlali olmadan etkileşime girmesine izin veren, çok çeşitli işletmelere ve projelere hizmet eden karmaşık bir dağıtılmış güven protokolüdür.

Ontology (ONT) Geleceği

Kripto dünyasında çok farklı bir amacı olan ONT Coin, hedefleri ve beklentileri ile de dikkat çekiyor. ONT Token olarak üretilen ONT Coin, kişisel verilerin ihlali olmadan işletmeler ve projeler için güvenli bir protokol oluşturmayı amaçlar. Ancak kripto kullanıcıları bu kripto para birimini daha çok yatırım amacıyla kullanırlar.

Birçok kripto para borsasında işlem gören ONT Coin, önemli bir yatırım aracı olarak kabul ediliyor. Spot ve vadeli işlem piyasalarında işlem gören ONT Coin, birçok yatırımcı tarafından kısa ve uzun vadeli yatırım için satın alınmaktadır.

ONT satın almak isteyenler yatırımcıları analiz ederek başlayabilirler. Ayrıca, fiyat çizelgeleri, haberler, olaylar vb. birçok analitik makale de yorumcuların faaliyet alanındadır.

Tüccarlar, döviz hareketlerine (yukarı ve aşağı) dayalı haftalık veya aylık grafikler oluşturur. Bu analizleri kripto sahipleriyle paylaşıyor ve uzun veya kısa vadeli yönergeler sunuyor. Bu yönergeleri izleyerek, daha sağlıklı bir kripto para birimi ticareti yapabilirsiniz. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Ontology (ONT) Yorum

ONT, kuruluşların verilerini daha güvenli, değişmez ve güvenilmez olarak kabul edilen dağıtılmış defter sistemlerine geçirmesini kolaylaştırmak istiyor.

Ayrıca blok zinciri tabanlı kimlikleri kullanarak güveni artırmaya çalışıyorlar. Bu, şu anda güven sağlamaya ayrılmış büyük miktarda kaynak tasarrufu sağlayabilir.

Projenin arkasında, belirtilen hedeflerin karşılaştığı zorlukları tam olarak anlayan güçlü bir ekip var. Tokenin hala ilk 30 kripto para birimi arasında olduğunu görmek cesaret verici ve NEO ile olan ilişkisi ile ONT’nin, topluluğun ihtiyaçlarına hizmet ederken büyümeye ve gelişmeye devam etmesi tamamen mümkün.

Ontology (ONT) Nereden ve Nasıl Alınır?

Ontology (ONT)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu