Polymath (POLY) Nedir? Polymath (POLY) Geleceği ve Yorum 2022

Polymath (POLY) Nedir?

Polymath, menkul değer token’ları piyasaya sürmek ve bunlara yatırım oluşturmaya olanak tanımak için küresel bir platform olarak tasarlanan Polymath’in mahalli kripto para birimidir. Polymath’ın Blockchain emniyet token’ları standardı, lüzumlu düzen ihtiyaçlarını parlak zeka sözleşmelere entegre etmeyi ve düzenlemelere uymayı amaçlıyor.

Proje, menkul değer token’ları oluşturma ve satma yasal dönemini basitleştiriyor. Yeni bir token standardı (ST20) oluşturuyor ve yetkili yatırımcıları ve Ethereum cüzdan adreslerini beyaz listeye ilave ederek uyumluluğu mecbur kılıyor.

POLY, blok zincirinde menkul kıymetler yaratmayı, piyasa da yayınlamayı ve yönetmeyi kolaylaştıran bir platformdur. Menkul değer token’ları devrimine öncülük etmeyi amaçlayan POLY, 196 token’ın piyasada bulunduğunu söylüyor.

POLY’nin Ethereum tabanı kullanılarak 200’den fazla token dağıtıldığı ve şu anda bilhassa düzenlenmiş varlıklar için yaratılmış kurumsal düzeyde bir Blockchain olan Polymesh’i üstünde çalışmış olduğu anlatım ediliyor. Kimlik, uyumluluk, gizlilik ve yönetişimle alakalı altyapının doğasında olan yanlışları ve zorlukları çözerek eski süreçleri kolaylaştırmak ve yeni finansal araçlara kapı açmak hedefleniyor.

Platformun açıklamalarına göre menkul değer token’ları, eski aracıları kaldırarak, oylama yada temettü şeklinde yerleşik kurumsal eylemlerle daha bereketli kaynak yaratma ve daha bereketli işlemler oluşturma süreçlerine katkıda bulunuyor. Ayrıca dijital menkul kıymetlerin 7/23 piyasa erişim imkanı sunması ile kullananların fiyat avantajlarını kaçırmadan muamele yapabilecekleri de belirtiliyor.

Bunlara ayrıca platform token oluşturma dönemi için ERC1400’ü kullanıyor ve ERC1400’ün tutarlılık ihtiyacı nedeniyle ortaya çıkmış olduğu anlatım ediliyor. ERC1400, bütün menkul değer token’ları için birleşik bir çerçeve oluşturma hedefi ile yeni ve mevcut standartları birleştiriyor.

POLY blok zinciri gelişen teknoloji ile birlikte kendini geliştirmeyi dikkatsizlik etmeyip şuan da POLY ismini verdikleri blok zinciri üstünde çalışmalarına devam ediyor. POLY’ın kurucu ortağı Chris Housser yeni blok zincirinde yatırımcıların oldukca daha güvenli, süratli ve anonim olarak muamele yapabileceklerini söyledi.

Poly, bu token standardını, kullananların mahalli düzenleyici ihtiyaçları karşılamaya yönelik özelleştirilmiş hizmetler oluşturmasını elde eden modüler bir yaklaşımla birleştirir. Bu ihtiyaçlar menkul kıymetlerin yönetimine has olabilir. Örneğin, emanete alınan varlıklar için aktarma ihtiyaçlarını yada UBO haklarını koruma kabiliyetini entegre edebilirsiniz.

Polymath (POLY) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Trevor Koverko ve Chris Housser
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 898,550,829
  • Piyasa Değeri: ₺ 3.482.248.660,22
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,60
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 21,38
  • Proje Amacı: Polymath projesi, “işletmelerin bir blok zincirinde emniyet token’ları çıkarmasına destek olmayı” amaçlıyor. Bir firma olarak Polymath, Ethereum blok zincirinde en bariz token standartlarından kimilerini oluşturmuştur.

Polymath (POLY) Geleceği

Katı, tamamı bir arada platformların aksine, POLY’nİn token oluşturma ve idare teknolojisi , ihraççıların, ihraççıların, KYC/AML sağlayıcıları ve öbürlerinden oluşan geniş bir gizleme görevlileri, komisyoncu-bayiler, hukuk firmaları, üst limit tablosu idare sağlayıcıları, token satış platformları, KYC/AML sağlayıcıları ve öbürlerinden oluşan geniş bir ekosistemle sorunsuz bir biçimde bütünleşir. ısmarlama bir çözüm oluşturun.

Bu türünün en iyisi yaklaşım, tamamı bir arada çözümlerle gelebilecek ölçeklenebilirlik ve özelleştirme problemlerini atlar ve varlıkları, hedefleri yada yetki alanı ihtiyaçları mutlaka her ihraççının mantıklı ve ahenkli bir süreç oluşturmasına imkan tanır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Victoria VR (VR) Nedir? Victoria VR (VR) Geleceği ve Yorum 2022

Polymath’ın beyaz etiket çözümü , aracı kurumların, bankaların ve mevcudiyet yöneticilerinin POLY’nın teknolojisini daha geniş tekliflerine entegre etmelerine imkan tanır. Müşterileri için dönemi ve deneyimi markalaştırıp özelleştirirken, token oluşturma, yayınlama, idare ve kurumsal eylemler için POLY’nın teknolojisini kullanmalarına imkan tanır.

Polymath (POLY) Yorum

Polymath Ağı (Polymath), emniyet token’ları kurmayı kolaylaştıran merkezi olmayan bir platformdur. POLY ST-20 standardı, tertip gerekliliklerini token’ların içerisine yerleştirir ve ticareti yalnızca doğrulanmış katılımcılarla sınırlandırır. Platform, bir emniyet token’ı oluşturmanın karmaşa teknik zorluklarını basitleştirir ve multi-trilyon dolarlık finansal menkul kıymetler piyasasını blok zincirine getirmeyi amaçlar.

Geleneksel yatırım bankacılığı süreçleri, blok zinciri benzer biçimde çağdaş teknolojiden yararlanılarak oldukca daha bereketli hale getirilebilir, sadece düzenleyici gerekliliklere uymak için finans sektörü için optimize edilmesi gerekir. Polymesh, düzenlenmiş pazarlar ve varlıklar için optimize edilmiş bir blok zinciri olarak benzersizdir ve teknolojisi ve altyapısı, geleneksel yatırım bankacılığı süreçlerinin verimliliğini çoğaltmak için çok büyük bir potansiyele sahiptir.

Polymath Coin yorumlarına baktığımız vakit son zamanlarda fazlaca popüler bir coin bulunduğunu ve yatırımcılar tarafınca hakkındaki araştırılmalar meydana getirilen bir coin bulunduğunu görüyoruz. POLY ekosistemini başarıyla oluşturmuş ve şimdiye kadar POLY blok zinciri tabanlı ağında 200’den fazla coin yayınlanmıştır. Tüm bu başarıların karşılığında ise yeni ağı olan Polymath blok zinciri ağını geliştirmeye başlamıştır. POLY şayet bu yeni projesinde de başarı göstermiş olursa birçok coin fiyatını geride bırakabilir.

2017 yılından bu yana piyasada olan POLY’nin nispeten uzun soluklu performansı nedeniyleemin olduğu düşünülüyor. Ayrıca bilhassa 2018 ve 2019 yıllarında belli zamanlarda artış yaşayan kripto para birimi ile alakalı yatırımcıların çoğu zamanolumlu yönde düşüncelere haiz oldukları görülüyor. Bunun yanında POLY Coin’in bilhassa arkasındaki platform nedeniyle de gelecek vaat etmiş olduğu düşünülüyor.

Polymath grafiklerine bakıldığında piyasaya sürüldüğü tarihten beri yatay bir grafik izlediğini ve son dönemlerde yükseliş trendine girdiğini görüyoruz. Polymath Coin yeterinde güvenli bulunmuş olduğu için birçok borsa tarafınca listelenmiştir ve bu durumda güvenilirliği açısından bize düşünce verebilir. Polymath Coin şayet bu istikrarlı tavrını korur ve taviz vermezse coin fiyatında ani yükselişler görebiliriz. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Polymath (POLY) Nereden ve Nasıl Alınır?

Polymath (POLY)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu