Ripple Balinaları XRP Biriktirmeye Devam Ediyor

Ripple’ın kripto parası XRP, SEC’in ona karşı dava açması nedeniyle farklı platformlardan büyük bir dirençle karşılaştı. Ancak, bu sıkıntılar balinaların XRP biriktirmesini engellemedi. Bununla birlikte, kritik davadan gelen olumlu XRP haberleri, piyasada kalmasına yardımcı oldu.

Balinalar, uzun süredir devam eden davadan sonra bile XRP’ye motive olmuş görünüyor. WhaleAlert’e göre, 357 milyondan fazla XRP (yaklaşık 141 milyon dolar değerinde) birden fazla işlemde balinalar tarafından taşındı.

Veriler, balinaların son 24 saatte 51,6 milyondan fazla XRP (yaklaşık 21 milyon dolar değerinde) eklediğini gösteriyor. Kaydedilen en büyük işlem, Bitso kripto borsasından 10,5 milyon dolar satın almak oldu.

Fiyat dalgalanmalarının ortasında bilinmeyen cüzdanlardan 280 milyondan fazla XRP (yaklaşık 110 milyon dolar değerinde) taşındı. Ancak balinalar, 10.1 milyon dolar değerindeki XRP’yi Bitstamp kripto borsasına taşıdı.

XRP fiyatı geçtiğimiz güne göre %2’den fazla arttı. Yazım zamanında ortalama 0,4006 $ fiyatla işlem görüyor. SEC’in karşılaştığı yasal sorunlara rağmen 20,1 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   261 Milyon XRP Büyük Borsalar Tarafından Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu