Ethereum Balinaları Hareket Halinde, ETH Fiyatı Artıyor

Brezilya’nın kripto para düzenlemesini onaylamasının ardından Bitcoin’in liderliğiyle kripto piyasası yükselirken Ethereum da %4’ün üzerinde arttı. 

Şu anda, Ethereum’un piyasa değeri 155,165,030,411$. Kripto para piyasasının piyasa değeri, düne göre %1,79 artışla 852.61 milyar dolar oldu. Son 24 saat içinde, kripto para piyasasının genel hacmi %7,75 azalarak 44,79 milyar dolara geriledi.  

Ethereum şu anda ABD Dolarına karşı 1.230 dolarlık direnç seviyesini kırabiliyor. 1.280 doları test ettikten sonra ETH, 1.230 dolar civarında sağlam bir destek bölgesi oluşturuyor gibi görünüyor. Son zamanlarda balinalar 95.814 ETH’yi cüzdana taşıdı ve bu da Ethereum’un fiyat artışına neden oluyor.

Ethereum’un fiyatı, 1.150 dolarlık destek bölgesinin üzerinde güçlü bir şekilde tutunmaya devam etti. Bitcoin‘e benzer şekilde ETH de bir temel oluşturdu ve 1.200 dolar direncinin üzerinde yeni bir yükseliş trendi başlattı. Fiyat, 1.230 dolar ile 1.250 dolar arasındaki kritik direnç bölgesini geçti. Fiyat yukarı yönde hareket ederek 1.280 $’a ulaştı. 1.265 dolar civarında, şu anda kazançları pekiştiriyor.

Ethereum Balinaları Hareket Halinde, ETH Fiyatı Artıyor 2

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Visa, Ethereum Teknolojisiyle Kripto Ödemelerinin Geleceğini Güçlendiriyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu