Ripple Kurucu Ortağı Jed McCaleb, XRP’lerini Tüketmek Üzere

Jed McCaleb’in XRP bakiyesini izlemeye adanmış bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO’nun cüzdanında artık 114 milyondan az XRP kaldı.

Raporlara göre McCaleb, 2011’de Ripple üzerinde çalışmaya başladı ve 2013’te piyasaya çıktığında şirketin kurucu ekibinin bir üyesiydi. OpenCoin’i yaratma ve başlatma çalışmaları için kendisine 8 milyar XRP verildi. 2014’te Stellar’a (XLM) odaklanmak için bıraktı.

McCaleb geçmişte aldığı fonları belirli bir programa göre satmayı planladığını belirtmişti. O zamandan beri ara sıra XRP sattı.

Cüzdanında ne kadar kaldı?

Eski Ripple CTO’sunun bakiyesini izleyen web sitesine göre, Jed McCaleb’in şu anda cüzdanında 110.871.334 XRP kaldı.

Bu miktarı ne kadar hızlı sattığına bağlı olarak 28, 26 veya 30 gün içinde tükenmesi bekleniyor. İlk seçenekte her hafta 3.718.395 XRP boşaltmasını gerektiriyor, ikincisi her ay ortalama 4.033.827 XRP satmasını gerektiriyor ve üçüncüsü McCaleb’in her üç ayda bir ortalama 3.523.447 XRP satması şartıyla mümkün.

Bununla birlikte, web sitesinin mevcut bakiyesini gösterdiği ve XRP Ripple’ın eski CTO’suna hala ne kadar borçlu olduğunu hesaba katmadığı görülüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin (DOGE) Yükselişe Geçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu