Ripple ve Binance Yüklü Miktarda XRP Transferi Gerçekleştirdiler - BTC MAGAZİN

Ripple ve Binance Yüklü Miktarda XRP Transferi Gerçekleştirdiler

Yakın zamanda yayınlanan veriler, Ripple ve Binance’ın daha küçük bir borsa ile birlikte birbirlerine yaklaşık 72 milyon dolar transfer ettiğini gösteriyor

Whale Alert kripto takipçisine göre, son yirmi dört saat içinde, Ripple ve Binance 127,3 milyon XRP transferi gerçekleştirdiler.

Bu miktar fiatta 71.858.922 $ ‘ı temsil ediyor.

Ripple ve Binance tarafından taşınan 127,3 milyon XRP

Whale Alert ekibi, şaşırtıcı miktarda XRP’nin San Francisco merkezli Ripple da dahil olmak üzere kripto para birimi piyasasının kilit oyuncuları tarafından hareket ettirildiğini duyurdu.

SEC ile mücadelesi süren şirket, 39.1 milyon XRP’yi Binance’a taşıdı. Hacim bazında en büyük kripto borsası daha sonra bu fonları transfer etti.

Aynı miktarda XRP, Ripple cüzdanları arasında dahili olarak kaydırıldı.

Ripple, SEC’in kapısına birkaç küçük gol atıyor

ABD’nin bu haftanın başlarında ve geçen haftanın kapsadığı üzere, Ripple, Aralık 2020’nin sonlarında başlayan ABD menkul kıymetler düzenleyicisine karşı yasal mücadelede çıkarlarını savunmak için bir miktar ilerleme kaydetti. 

Birincisi, federal mahkeme, Ripple’ın SEC’in Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olup olmadığına dair durumuna ilişkin belgeleri sunmaya mecbur bırakılması talebiyle ilgili bir telefon keşif konferansı düzenlemeyi kabul etti. Etkinlik 6 Nisan’da gerçekleşecek.

İleriye doğru atılan ikinci adım, XRP topluluğunun artık yasal olarak davaya müdahale etmek için bir önergede bulunmasına izin verildi.

Şirkete karşı yasal işlem başlatan SEC’in eski başkanı Jay Clayton, şimdi kripto para birimleri – özellikle Bitcoin ve Ethereum ile ilgilenen One River Varlık Yönetimi fonuna katıldı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu