Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Düşüş Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Düşüş Devam Ediyor

  • XRP/USD piyasası, dünkü düşüşün ardından tekrar düşüş eğiliminde.
  • Yatırımcıların pozisyonlarının 0.18$ seviyesinin altına çekilme konusunda dikkatli olmaları gerekir.
  • Fiyat aşağıda daha da düşebilir.

Seviyeler:

Başlıca direnç seviyeleri: 0.22$, 0.24$, 0.26$
Başlıca destek seviyeleri: 0.18$, 0.16$, 0.14$

XRP/USD piyasasının dün işlem oturumları değerinde keskin bir düşüş gösterdi. Kripto para birkaç hafta boyunca 0.22$ civarında bir aralığa bağlı bir şekilde işlem görmüştü. Düşen fiyatlar sırasında, kripto para değeri geçici olarak 0.18$ destek fiyatının altına düştü.

Sabah, fiyat 0.20$ civarında işlem görmek için toparlandı. Bu durumda boğaların, piyasanın çöküşünden sonra toparlanmaya çalıştıklarını göstermektedir. Bu arada, ayıların gücü tamamen tükenmediyse, bazı satış güçlerinin bugünkü 0,20 dolar civarında işlem noktasından gelmesi gerekecekti ve bu seviyeden satış baskısı yiyerek XRP şuanda 0.192$ seviyelerinden işlem görmektedir.

Ripple (XRP) Teknik Göstergeleri Okuma

Orta ve Alt Bollinger Bantları ile 50 günlük SMA ticaret göstergesi aşağı yönde eğildi. SMA trend çizgisi ve Orta Bollinger Bantları, mevcut XRP/USD piyasa ticareti noktasının üzerindedir. Bu, kripto fiyatında bir değer kaybı çizgisi olduğunu gösteriyor. Stochastic Oscillators aşağı doğru 60 ve 40’lık alana indi. Ve bu bölgede bir konsolidasyon hamlesi başlatmış gibi görünüyorlar. Bu da düşüş piyasasının henüz tam olarak düşmediğini göstermektedir.

Sonuç:

Parite bir diğer büyük düşüşle karşı karşıya kaldıkça, özellikle XRP/USD piyasasının bir sonraki ticaret oturumlarında yavaş satış hareketleri olabilir, özellikle boğalar orta vadede 0,22 dolarlık bir fiyat seviyesini geçme gücünden yoksun gibi görünüyorlar. Bununla birlikte, fiyat 0.20 dolar civarının üzerinde tekrar çıkabilir ve doğrulama alırsa, şimdilik en iyi yatırım noktalarından biri olabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu