Shiba Inu Metaverse’üne Büyük Bir Yeni Yükseltme Geliyor

SHIB Metaverse’i inşa eden ekip, gelecekteki sanal SHIB temalı evren için yeni konsept sanatını ortaya çıkardı. Bu arada, SHIB’nin benimsenmesi genişlemeye devam ediyor ve meme kripto paraya daha yeni kullanım durumları sunuyor.

Yakın tarihli bir blog gönderisine göre, SHIB Metaverse ekibi, Dunes adlı metaverse için yeni bir hub için konsept resmini yayınladı. Metaverse, THE THIRD FLOOR görselleştirme stüdyosu ile işbirliği içinde oluşturuluyor. Bu, inşa edilmekte olan meta veri deposuyla ilgili ilk konsept sanatı değil. Daha önce WAGMI Tapınağı, Kanyon ve Roket Göleti’nin konsept sanatları ortaya çıkmıştı. Dunes hub’ının konsept sanatı (alıcılar için ayrılmış veya piyasaya sürüldükten sonra ücretsiz olarak açılacak olan bir metaverse içindeki bir toprak parçası), çevresinde vahalarla dolu kum tepecikleriyle dolu bir yeri gösteriyor. Bunlar oldukça çağdaş bir görünüme sahip – çoğunlukla gösterişli gökdelenler – ve bir engeli aştıktan sonra kumlarda koruma ve sığınakta kalma hissi veriyor. Blog yazısı, temelde siyah beyaz eskizlerden oluşan sanat konseptinin “özellikle soyut sanatta güçlü, fiziksel, güçlü bir potansiyel içerdiğini” söylüyor. Dunes’ın sanat konseptini oluştururken yaratıcılar, çeşitli seraplar, vahalar, Mısır piramitleri, Colorado’daki Great Sand Dune Ulusal Parkı, Dubai gökdelenleri, Sahra Çölü ve diğer konumlardan ve küresel ilgi çekici yerlerden ilham aldı.

Temple, Canyon ve Rocket Pond’un daha önce yayınlanmış sanat konseptlerinin her biri, tıpkı Dunes gibi gelecekteki metaverse için önemliydi.

Dört gün önce, 21 Ekim’de, büyük kripto ödeme ağ geçidi BitPay, kripto para biriminin benimsenmesini genişletmek için iki yeni ortaklık imzaladığını duyurdu. Şimdi, ortakları listesinde hizmetleri için kripto para kabul etmeye başlayan Pacaso ve Condos.com adlı iki büyük emlak şirketi ve özellikle de meme token Shiba Inu var. BitPay, SHIB dışında, şirketlerin Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, DOGE, Wrapped Bitcoin ve diğer kripto paralarla ödeme almasına olanak tanıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tether Az önce 1.000.000.000 USDT Yaktı, İşte Olanlar

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu