Ünlü Analist, Bitcoin’in 24.000 Dolara Nasıl Ulaşabileceğini Açıkladı

Analist Ali Martinez, Bitcoin’in 20,000 $ seviyesinden 24.000 $ fiyat seviyesine nasıl yükselebileceğini gösteren bir grafik paylaştı.

Ali Martinez, haftalık BTC RSI 37’nin üzerine çıktığı için bir BTC grafiğini analiz ederek Bitcoin’in şu anda güçlendiğine inanıyor. Ali, 21 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde bir “sürekli hareket” gerçekleştiğinde, bunun 200 haftalık MA’nın 24.000 $ seviyesinde yükselmesine yol açabileceğine inanıyor.

Önde gelen trader Scott Redler, piyasadaki en büyük dijital para biriminin biraz daha yükselmesinin zamanının geldiğini tweetledi.

Bloomberg’e göre, yakın zamanda yürütülen bir MLIV Pulse anketi, yatırımcıların Bitcoin’in bu yıl 17.600 ila 25.000 dolar arasında işlem görmeye devam etmesini beklediğini gösteriyor. Ayrıca, SEC’in, ikisi iflas eden birkaç kripto platformuna yönelik son soruşturmalarının – Celsius, Three Arrows Capital ve Yuga Labs – bir bütün olarak kripto alanı üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inanıyorlar. Ankete katılanlar, alanın daha güvenli hale geleceğine ve buna daha fazla miktarda düzenleme eklendiğinde genellikle “daha iyi durumda” olacağına inanıyorlar.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Kararı El Salvador'un Ekonomisini Tehdit Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu