XRP II Nedir? Ripple CTO’su Açıkladı

Ripple CTO’su David Schwartz, takipçilerinden birinin kripto ödeme şirketinin resmi belgelerinde XRP II’ye ilişkin bir referans bulmasının ardından XRP II hakkında açıklama yaptı.

Apple Pay ve Apple’ı örnek olarak kullanan Schwartz, XRP II’nin Ripple Labs tarafından kontrol edilen ayrı bir oluşum olduğunu ve ayrı, belirli faaliyetler yürütmesi gerektiğini açıkladı.

Geliştirici ayrıca, XRP II’nin bir kripto para birimi olmadığına da ayrıca açıklık getirdi ve Schwartz’ın tweet’ine yanıt olarak sağlanan belgeye göre, söz konusu LLC’nin daha önce XRP Fund II adını taşıdığı görülüyor.

Orijinal belgeye göre, XRP II, kripto para birimlerinin üçüncü taraflara satışı ile ilgilenmektedir. Böylece bu şirket itibari para karşılığında XRP satıyordu.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SEC'in Ripple İle Olan Davada Sunduğu Ek Belgeler Tartışma Yarattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu