Yuga Labs, Bitcoin Tabanlı Yeni NFT Koleksiyonunu Tanıttı

NFT’ler, Blur marketplace’in yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle kripto ekosisteminde bir kez daha dikkat çekiyor. Blur, OpenSea gibi devleri geride bırakıp NFT pazarını alt üst ederek çok kısa sürede en büyük NFT pazarı haline geldi. Şimdi de, Bored Ape Yacht Club NFT Collection’ın yaratıcıları Yuga Labs pazara dahil oldu.

Yuga Labs kısa süre önce, Bitcoin blockchain ağı üzerine inşa edilmiş 300 NFT sanat eserinden oluşacak olan TwelveFold adlı yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

TwelveFold NFT koleksiyonu için açık artırma bu hafta içinde başlayacak.

TwelveFold ile tanışın. Bitcoin blok zincirinde satoshi üzerine yazılmış 300 parçadan oluşan sınırlı sayıda koleksiyon.

Yuga Labs

Yuga Labs, Bitcoin Blok Zincirini Seçti

Genellikle kripto alanındaki büyük oyuncular, NFT koleksiyonlarını oluşturmak için genellikle Ethereum blok zincirini veya diğer Layer-1 rakiplerini seçer. Ancak Yuga Labs, TwelveFold NFT koleksiyonunu bu kez Bitcoin blockchain ağında başlatarak herkesi şaşırttı.

Ayrıca TwelveFold NFT koleksiyonunun duyurulması büyük bir sürpriz çünkü Yuga Labs son birkaç aydır bir NFT koleksiyonu oluşturmuyordu. Resmi duyurusunda Yuga Labs şu açıklamada bulundu:

“TwelveFold, Bitcoin blok zincirinde satoshi üzerine yazılmış 300 üretken sanat eserinin sınırlı sayıda, deneysel bir koleksiyonudur. Bu parçalar tam bir sanat projesini temsil ediyor ve başka bir faydası olmayacak veya önceki, devam eden veya gelecekteki Ethereum tabanlı Yuga projeleri ile etkileşime girmeyecek veya bunlarla ilgili olmayacak ”.

TwelveFold koleksiyonundaki tüm NFT’ler zincir üzerinde ve değişmez olacaktır. Kendi TwelveFold NFT’lerini basmak isteyen kullanıcıların kendi Bitcoin adreslerine ve cüzdanlarına sahip olmaları gerekir. Bu bir müzayede olduğu için, potansiyel alıcıların TwelveFold NFT’lere teklif vermesi gerekecek.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Instagram'ın Bu Hafta NFT'leri Test Etmeye Başlayacak

Yuga Labs son zamanlarda piyasada daha aktif. Geçen ay, platformuna beceri tabanlı bir NFT oyunu olan Dookey Dash’i tanıttı. Bunun yanı sıra şirket yönetim kademesinde de bir değişim gördü. Ocak 2023’te Yuga Labs’ın kurucu ortağı Wylie Aronow şirketin günlük operasyonlarından ayrıldı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu