21 Kasım 2022 Kripto Para Piyasası; Bitcoin (BTC) Düşüyor, Ethereum Tasfiyeleri Artıyor

Küresel kripto piyasası Pazartesi günü büyük bir düşüş kaydetti. Toplam piyasa değeri son 24 saatte %4.19 düştü. Piyasa, kritik 800 milyar dolarlık sınırın altına düşmek üzere çöküşün eşiğinde. Kripto piyasası şu anda 800 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin ve Ethereum gibi en büyük kriptoların fiyatları sırasıyla %3 ve %7’nin üzerinde düştü. Bitcoin, ortalama 16.112 dolardan işlem görüyor. Ethereum, yazım zamanında ortalama 1.128 $ fiyatla işlem görüyor.

Ethereum tasfiyesi 37 milyon doları aştı

Bugünün ETH fiyat düzeltmesi de daha geniş bir piyasa düzeltmesinin sonucudur. Daha geniş kripto para piyasası, yazım zamanı itibariyle %4,19 düşüşle 800 milyar dolara düştü.

Glassnode raporlarına göre, yatırımcılar geçtiğimiz gün Ethereum’dan 37 milyon dolardan fazla tasfiye etti.

Yazım zamanı itibariyle, Ethereum (ETH) %7,44 düşüşle 1.128$ fiyat ve 138 milyar$ piyasa değeri ile işlem görüyor.

20 Kasım Pazar günü, borsadan 600 milyon dolar çalan FTX hacker’ının ETH zulasını Bitcoin’e dönüştürdüğüne dair raporlar ortaya çıktı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin (BTC) Daha Fazla Düşüş Riski Altında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu