21 Şubat 2021 Cardano, CRO, Synthetix Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

21 Şubat 2021 Cardano, CRO, Synthetix Fiyat Analizi

Cardano 1 doları destek olarak tekrar test etti ve hedef olarak 1,34 doları gördü. Crypto.com Coin , uzun bir birikim dönemini sona erdirdi ve son birkaç günde güçlü bir şekilde patlak verdi. Synthetix önümüzdeki saatlerde bazı kayıplar bildirebilir.

Cardano [ADA]

Kaynak: TradingView
ADA / USDT

ADA 1 doların üzerine çıktı ve destek olarak yeniden test etti. Daha sonra, ADA yazım sırasında 1,12 dolar değerinde yükselmeye devam etti. RSI güçlü bir şekilde boğaların lehindeydi ve bir sonraki hedef, 1.38 $ ‘dan % 27’lik artış seviyesi.

1 $ seviyesinin üzerindeki artış ve yeniden test, güçlü ticaret hacminde meydana geldi ve bu, ADA’nın bir kez daha düşmesi durumunda bu alanı güçlü bir destek haline getirdi.

Crypto.com Coin [CRO]

Kaynak: TradingView
CRO / USDT

CRO düşüş trendini durdurdu ve grafikte işaretlenen aralıktaki en yüksek ve en düşük seviyeler arasındaki önem seviyeleri ile 0,057 ila 0,081 $ aralığında işlem görmeye başladı. Geçtiğimiz birkaç hafta, CRO’nun aralıkta kırıldığını gördü ve güçlü kazançlar kaydetmeden önce aralığın yükseklerini yeniden test etti.

4 saatlik grafikte 20 SMA (beyaz), CRO’nun kaydettiği kazanımlara ayak uydurmakta zorlandı. Alım satım hacmi, olağanüstü olmasa da önemli olmuştur. Sonuç olarak, yukarı doğru güçlü bir eğilime işaret ediyor.

CRO 0.13 $ seviyesini kaybederse, 0.13 $ ve 0.115 $ işareti iyi satın alma fırsatları olabilir. O zamana kadar boğaların fiyatı yükseltmesi beklenebilir.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView
SNX / USDT

Synthetix, 24 dolar seviyesinin ve ayrıca Görünür Aralık Hacim Profilinin gösterdiği 23,1 dolarlık bölgenin altına düştü. Potansiyel güçlü destek alanlarını çizmek için VPVR’yi kullanarak, 23,1 doların altında, bir sonraki önem seviyesinin 21 dolar olduğu görülebilir.

Awesome Osilatörü, düşüş momentumunu göstermek için sıfır çizgisinin altına geçti, ancak 22 $ işaretindeki sıçrama nedeniyle yeşil çubuklar görüldü. Chaikin Para Akışı, SNX piyasasına net sermaye girişini göstermek için +0.05 değerinin üzerindeydi – ancak SNX bir kez daha 23 $ ‘ın altına itilirse bu muhtemelen değişecektir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu