22 Şubat 2021 Binance Coin, Crypto.com Coin, Elrond Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

22 Şubat 2021 Binance Coin, Crypto.com Coin, Elrond Fiyat Analizi

Binance Coin , 270 dolarlık destek seviyesini tekrar gözden geçirdi ve bir konsolidasyon aşamasında olduğu görüldü. Crypto.com Coin, daha önce işlem yaptığı bir aralıktan çıktı ve Elrond olası bir kafa derisi ticaret fırsatı gösterirken daha da yükselebileceğini gösterdi.

Lider kripto para, Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 5’in üzerinde düştü ve yazım anında 53.823 dolardan işlem gördü.

Kaynak: CoinStats

Binance Coin [BNB]

Kaynak: TradingView
BNB / USDT

İşlem hacmi, son birkaç gün içinde 300 doları direnç ve 270 doları destek olarak test ettiği için BNB için yavaş yavaş azalıyordu. Kısa vadede MACD, kripto paranın fiyatı için aşağı yönlü momentumun göstergesi olan düşüş eğilimi oluşturdu.

Bu, yakın geçmişte bir kez oynanmış bir senaryo olan BNB için 230 $ ‘a dokunmak için bir düşüşle gerçekleşebilir. Güçlü ticaret hacmine sahip bir harekette 270 $ seviyesini kaybetmek, düşüş piyasasına işaret edecek.

Crypto.com Coin [CRO]

Kaynak: TradingView
CRO / USDT

Crypto.com Coin, destek olarak 0.08 $ ‘lık aralığın yüksek seviyesini yeniden test etti ve son birkaç gün içinde grafiklerde yukarı doğru yükseldi. O zamandan beri % 105 geri dönüş kaydetti ve daha fazlası gelecek. 0.194 $ seviyesi, % 27’lik bir uzatma seviyesi ve CRO’nun kısa bir süre içinde ulaşması neredeyse kesin göründüğü bir yükseliş hedefi. Bunun üzerinde 0,26 $ ‘lık % 62 genişletme seviyesi var.

Henüz işaret edilmemiş olsa da 0,15 dolara geri çekilme, potansiyel bir satın alma fırsatı olacaktır.

Elrond [EGLD]

Kaynak: TradingView
EGLD / USDT

Fibonacci geri çekilme seviyelerini oluşturmak için iki farklı hamle kullanarak, 132 $ seviyesinin, iki geri çekilme seviyesinin birleşmesi nedeniyle özellikle sağlam bir destek seviyesi olduğu görülebilir.

Böylece, geçen hafta içinde birçok kez düşüş baskısını geri çevirdiğini kanıtladı. Supertrend göstergesi bir satış sinyali gösterdi ve Awesome Osilatörü, EGLD’nin arkasında neredeyse hiç momentum göstermedi.

160 $ ​​seviyesinin yeniden testi, Supertrend kullanılarak 163,2 $ veya biraz daha yüksek bir stop-loss setiyle kısa bir pozisyona girmek için kullanılabilir. 

Ancak, eğilim henüz düşüş eğilimine girmedi. Önümüzdeki iki hafta içinde 132 $ kaybetmek, EGLD’nin 112 $ ve 98 $ ‘ı ziyaret etmek için daha derine inmesini sağlayabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu