Peter Brandt: 200.000 Dolara Giden Yolda Düzeltmelere Hazır Olun - BTC MAGAZİN

Peter Brandt: 200.000 Dolara Giden Yolda Düzeltmelere Hazır Olun

Peter Brandt, Bitcoin’in 200.000 dolara yükselebileceğini ancak bu hedefe giden yolun engebeli olabileceğini söyledi.

Yakın tarihli bir tweet’te , deneyimli yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin’in bu boğa döngüsü sırasında potansiyel olarak 200.000 $ ‘a ulaşabileceğini öne sürdü.

Brandt, hedefine giden yolun ne kadar engebeli olacağını belirlemek için bir anket oluşturdu. Yanıt verenlerin çoğu, Bitcoin’in sonunda 200.000 $ ‘a ulaşmadan önce altı büyük düzeltmeyle karşılaşacağına inanıyor.

Sadece yüzde 10, kripto para biriminin 22 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.354 $ ‘a dokunduktan sonra zirveye çıktığına inanıyor. Tersine, ankete katılanların biraz daha yüksek bir payı yani yüzde 16’sı Bitcoin’in 200.000 $ ‘a giden yolda herhangi bir büyük düzeltme yaşamayacağına inanıyor.

Bu düz bir yol değil

Peter Brandt, geçen hafta Bitcoin’in üçüncü parabolik ilerlemesini yaşadığını söyledi.


Bununla birlikte, Brandt büyük düzeltmelerin yapılmasını bekliyor. Örneğin, Brandt tarafından tahmin edildiği üzere Bitcoin, önceki boğa döngüsünde yüzde 30’u aşan dokuz düzeltme yaptı.

Geçen ay Bitcoin, 8 Ocak’ta 42.000 dolardan yüzde 31.54’lük düşüşle 22 Ocak’ta 28.883 dolara düzeltme yaptı. Kripto para birimi, Şubat ayı başlarında yükseliş trendine devam etti.

Şu an itibariyle Brandt, her yüzde 20’lik düzeltmeyle memnuniyetle Bitcoin satın alacağını söylüyor . 


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu