26 Ekim 2020 Tron, Cosmos Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

26 Ekim 2020 Tron, Cosmos Fiyat Analizi

Tron, listelerinde düşüş trendinin üzerine çıktı, ancak boğaların ayılardan piyasanın kontrolünü ele geçirebilmesi için daha fazla kazanç kaydetmesi gerekmektedir. Cosmos, son kazançlarının izini sürüyordu ve bir kez daha 5 dolar seviyesine doğru ilerliyor gibi görünmektedir.

Tron [TRX]

Tron, genellikle fiyatın önceki trendini takip ettiğini gösteren ve bir devam modeli olan simetrik bir üçgen (beyaz) oluşturdu. Yine de, TRX tam tersi yönde gitti ve şimdi söz konusu düşüş trendinden zayıf bir şekilde çıktı.

RSI ayrıca son birkaç gündür zayıf bir yükseliş eğilimine işaret etti. TRX fiyatı, nihayet azalan trend çizgisinin üzerinde kapanmadan önce 0,025 dolarlık destek seviyesi civarında dalgalandı.

Bu, kendi başına düşüş trendinin bittiğinin bir işareti değildir. Ancak, TRX’in önümüzdeki günlerde 0,029 dolara doğru hareket ettiğini görebiliriz. 0,029 doların üzerindeki kapanış, kısa vadede daha fazla yükselişe yol açabilir.

Dahası, uzun vadeli eğilimde hala düşüş senaryolarının baskın olduğunu görmekteyiz ve herhangi bir yükselişin sağlıklı olarak devam etmesi için öncelikle 0,03 dolar seviyesinin kalıcı olarak kırılması gerekecektir.

Cosmos [ATOM]

3.79$’dan 6.26$’a harekette bazı önemli seviyeleri vurgulamak için Fibonacci Retracement aracını kullanarak, fiyatın %23.6, %38.2 ve %50 seviyelerine uyduğu görülebilir.

ATOM, hem kaydettiği düşük seviyelere hem de hareketli ortalamalara bağlı olarak aşağı doğru hareket ediyor gibi görünüyor. 20 SMA (beyaz), 50 SMA (sarı) altında hareket etmektedir.

%38,2 geri çekilme seviyesinin altındaki bir başka kapanış, ATOM’un bir kez daha 5 dolar seviyesini ziyaret etmesine neden olabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu