Balinalar Dogecoin (DOGE) Biriktirme Peşinde!

WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, Binance Smart Chain’deki en büyük balinalar, Dogecoin’i en çok satın alınan dijital para birimleri arasında ilk 10 listesine soktu.

Binance Smart Chain’deki en büyük 500 yatırımcı, şimdi alabildiği kadar çok Dogecoin almaya çalışıyor ve bu da onu ADA ve bazı küçük hacimli altcoinlerle birlikte en çok aranan varlıklar listesine taşıyor. BSC’deki en büyük 100 yatırımcıya gelince, şu anda cüzdanlarında 9.867.684 $ değerinde DOGE saklıyorlar. Bu kabaca 97 milyon Dogecoin ve oluşturduğu portföyün %1,25’i.

Geçen Cuma gününden bu yana, orijinal meme token’ı DOGE‘nin fiyatı %13’ün üzerinde arttı. Aslında, 1 Aralık itibarıyla, varlık 0,1069 dolardan işlem görürken büyüme %32’yi oluşturuyordu; ancak, o zamandan beri kazanımlarının bir kısmını kaybetti. Başlangıçta, Dogecoin, Elon Musk’ın, Apple’ın uygulama mağazasının Twitter’ı indirilecek uygulama dizisinden çıkarması durumunda, Android ve iOS’a uygun bir alternatif olacak bir işletim sistemine sahip kendi telefonunu piyasaya sürme sözüyle yükselmeye başladı.

Ancak birkaç gün sonra Musk, Apple CEO’su Tim Cook ile görüştü ve Twitter uygulamasının App Store’dan kaldırılmayacağına dair onay aldı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   CTO Dan Larimer İstifa Ederken, EOS %30 Düştü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu