Balinalar Yüklü Ripple (XRP) Transferleri Gerçekleştiriyor

Ripple’ın kripto para birimi XRP’nin fiyatı, son piyasa çöküşünden ve SEC tarafından açılan uzun süredir devam eden davadan etkilendi. Ancak kripto balinaları, yüksek volatilite koşullarında ivmeyi korumayı başardı.

BSC balinaları XRP ile ilgileniyor mu?

WhaleStats, XRP’nin en büyük 100 BSC balinası arasında en çok işlem gören FWC token’ı geride bırakmayı başardığını bildirdi. Verilere göre XRP, en çok kullanılan akıllı sözleşmelerin ilk 10 listesine girerken, ilk 100 BSC balinası arasında en çok satın alınan token’lar listesine girdi.

Ancak WhaleAlert, kripto balinalarının son fiyat artışının ortasında 479 milyon XRP taşıdığını bildirdi. Taşınan XRP’lerin kümülatif değeri 167 milyon doların üzerinde. Kaydedilen en büyük tek işlem, 214 milyon XRP’yi (yaklaşık 73,5 milyon dolar değerinde) hareket ettirdi. 

Bu arada, fiyat artışının ortasında 34 milyon dolar değerinde 100 milyon XRP, Ripple olarak etiketlenmiş bir cüzdan adresinden bilinmeyen bir cüzdana taşındı.

Yaklaşık 106 milyon XRP (yaklaşık 36,2 milyon dolar değerinde), kripto balinaları tarafından birden fazla işlemde bir kripto borsası olan Bitstamp’a taşındı. Bu hareketler, balinaların karlarını burada ayırmaya çalıştıklarını gösteriyor.

Ancak bir balina, kripto borsası Bitso’dan tek bir işlemle 59,4 milyon XRP (yaklaşık 20,4 milyon dolar değerinde) satın aldı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple 160,3 Milyon XRP Taşıdı, 30 Milyonu Anonim Cüzdana Aktarıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu