Bitcoin Destekçisi Cathie Wood, Coinbase ve Tesla Hissesi Satın Aldı

Cathie Wood’un yatırım yönetimi şirketi Ark Invest, Perşembe günü yaptığı açıklamada kripto borsası Coinbase’in (COIN) 74.792 hissesini daha satın aldığını söyledi. Ark Invest ayrıca Tesla’nın (TSLA) 99.523 hissesini de bünyesine kattı.

Cathie Wood, son haftalarda aktif olarak COIN ve TSLA hisseleri satın alarak küresel piyasalardaki belirsizliğe rağmen hisseleri artırıyor.

ARK Invest, Coinbase ve Tesla Hisselerini Satın Aldı

Cathie Wood, başta Bitcoin olmak üzere elektrikli araçlar ve kripto para birimleri konusunda yükselişini sürdürüyor. Ark Invest’in kurucusu Cathie Wood geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatının 2030 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabileceğini yineledi.

Küresel pazarda bir toparlanma göz önünde bulundurulduğunda ARK Invest, aktif olarak Coinbase, Tesla ve toparlanma belirtileri gösteren diğer hisseleri satın alıyor. Ark Invest, 11 Ocak’ta Coinbase’in (COIN) 74.792 hissesini ve Tesla’nın (TSLA) 99.523 hissesini satın aldı.

Bu, Ark Invest’in yıl başından bu yana Coinbase hisselerini dördüncü kez satın almasına işaret ediyor. Böylece şirket, ARKK fonu için 108.548 hisse olmak üzere toplam 280.824 adet Coinbase hissesini bünyesine katmış oldu. 

Ark Invest, Aralık ayında 10 işlemde Coinbase’in 628.164 hissesini satın aldı.

Ayrıca, Cathie Wood’un şirketi ARK Invest, yılın başından bu yana Tesla’nın 475.522 hissesini satın aldı. ARKK fonuna özel olarak 343.742 hisse ekledi. ARK Invest, Aralık ayında 13 işlemde Tesla’nın 254.992 hissesini satın aldı.

Coinbase (COIN) hisseleri bir haftada %26 artışla 43,79’dan işlem görüyor. Tesla ( TSLA ) hisseleri ise Çarşamba gününü bir haftayı %12 artışla 123,22’den kapattı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Coinbase Kullanıcıları Apple Pay ve Google Pay ile Bitcoin, Ethereum Satın Alabilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu