Bloomberg’e Göre Ethereum (ETH) 1000 Doların Altına Düşebilir

Bloomberg’in yakın tarihli bir makalesine göre, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, 1000 doların en düşük seviyesine düşme veya hatta bunun altına inme ihtimaliyle karşı karşıya.

Bloomberg, ETH’nin Ağustos ayının yükseği 2.000 $’dan mevcut 1.500 $ seviyesine düşmesinin, çok beklenen Merge yükseltmesinin yaklaştığı ve etkinliğin 10 ile 20 Eylül arasında açıklanmasıyla birlikte çok daha düşük olabileceğine dair teknik göstergelere atıfta bulundu. Fairlead Strategies’in kurucu ortağı Katie Stockton, Bloomberg’e ETH’nin 50 günlük MA’dan gelen ilk desteğin altına düştüğünü söyledi. Şimdi, kısa vadede çok daha fazla düşme riski eskisinden daha güçlü hale geldi. Stockton, bunun önümüzdeki günlerde gerçekleşebileceğine inanıyor.

Ethereum Merge, ETH için büyük bir yükseliş olayı olarak bekleniyor. Bu yükseltme, Ethereum’u şu anda kullanılan Proof-of-Work’ten Proof-of-Stake protokolüne geçirecek, böylece Ethereum’u daha az enerji tüketecek ve yeni kripto paralar PoS’ta şimdi PoW’da olduğundan çok daha nadiren basılacağı için daha kıt hale getirecek. Ancak olay yaklaştıkça fiyat yukarı değil aşağı çekildi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum 220 Dolar'ı Hedeflerken 1,2 Milyon ETH Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu