Cardano Kurucusu Ethereum Kurucusuyla Tekrar Çalışmak İstiyor

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yakın zamanda ask-me-anything oturumu sırasında Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ile tekrar çalışmaya istekli olduğunu ifade etti.

Hoskinson, eğer uygun bir proje oluşursa Buterin ile birlikte çalışmaya hazır olacağını iddia etti. Hoskinson, özellikle yaşlanma karşıtı ve rejeneratif tıp araştırmalarında Buterin ile işbirliği yapmakla ilgileneceğini söyledi. “Gelecekte, eğer bende bir şey varsa ve onun bir şeyi varsa, belki bu konuda işbirliği yaparız” diye ekledi. Ancak, ortak bir kripto projesi üzerinde çalışma ihtimallerini pek olası görmüyor.

Aynı zamanda, Hoskinson, kendisine yönelik kişisel düşmanlık nedeniyle Cardano’nun teknolojisini görmezden gelmeye devam ettiğini iddia ettiği Ethereum Vakfı’na yönelik bazı eleştirileri paylaştı:

Ethereum vakfı, dünyanın en kötü insanı olduğum için hiçbir teknolojimize bakmıyor. Görünüşe göre, bu onların teknoloji için kriterleri. Projelerine bakmak için senden hoşlanmaları gerekiyor.

Charles Hoskinson

Geçen ay Hoskinson, Ethereum topluluğunun projesini tartışmasının bile bir “suç” olduğunu tweetledi.

Projenin ilk geliştirme aşamalarında diğer Ethereum kurucu ortaklarıyla yollarını ayıran Hoskinson, Buterin’in bu yılın başlarında Cardano‘ya geçmesi için çok geç olmadığını söyledi. Ayrıca, blok zincirinin “Pamuk Prenses” fikir birliği mekanizmasını uygulayarak çok daha kısa sürede hisse kanıtına geçme fırsatına sahip olduğunu savundu.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   ABD'li Rapçi DOGE ve Bitcoin'den Sonra Gözünü Shiba Inu'ya Çevirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu