Elrond Network, NETOPIA Payments İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu - BTC MAGAZİN

Elrond Network, NETOPIA Payments İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu

Yeni nesil, ölçeklenebilir ve verimli bir Blockchain platformu üzerinde çalışan Elrond Network, Romanya’nın önde gelen ödeme sistemlerinden NETOPIA Payments ile stratejik ortaklık üzerinde anlaştıklarını açıkladı.

Bu ortaklık her iki şirketin de kendi sektörlerinde stratejik bir avantaj sağlayacak. Blockchain tabanlı çözümleri kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Elrond Network artık her gün insanların işlemlere kolayca gerçekleştirmelerini sağlayacak güçlü bir ağa sahip olacak. Romanya’da ödeme sistemlerine pazarına liderlik eden NETOPIA, Doğu Avrupa’daki büyümekte olan kripto para topluluğuna hitap edebilecek ve bu sayede ticari ortaklarına alternatif bir dijital ödeme sistemi sunabilecek. En önemlisi, bu ortaklık ile ödemeler kartlarından çok daha ucuz bir şekilde tamamlanabilecek.

Ölçeklenebilirlik Sorununun Çözümü: Elrond Network Nedir?

Geniş kitleler tarafından benimseme, hemen hemen her Blockchain platformunun hedefi olmaya devam ediyor.

Sorun, farkındalık değil, çünkü bu teknoloji günümüzde çoğu medya kanallarında karşımıza çıkıyor. Blockchain teknolojisinin problemi, bu ilgiyi aksiyona geçirememesidir. Bunun temel nedeni, merkezi olmayan ağlar ve uygulamalarla alakalı olarak kullanılabilirlik seviyesine henüz ulaşamamış olmasıdır. Blockchain teknolojisinin sunduğu eşsiz avantajların, ölçeklenebilirlik sorunu çözüldüğü takdirde kitlelere erişimi sağlanabilir.

Şimdiye kadar kurucuları tarafından finanse edilen Elrond Network, sadece yüksek işlem hacmi elde etmekle kalmayıp aynı zamanda test sürecinde ve işlemlerde başarılı olan ilk Blockchain ağıdır. Ve belki de en önemlisi, ağ gecikmelerine ödün vermeden yüksek TPS (saniyede yapılan işlem sayısı) kapasitesine ulaşmayı başardı.

Elrond Network, altyapı kısıtlamaları tarafından sınırlandırılamayan bir blok zincir ağıdır ve bu nedenle geliştiricilerin ortaklıklar üzerinde durmaları gerekmemektedir. Bu sayede ağ yeni taleplerle büyüyecek ve bugüne kadar herhangi başka bir blok zinciri tarafından görülmeyen limitleri aşacaktır. Yeni parçalama mekanizmaları uygulayarak Elrond, daha fazla düğüm noktasını ağa kattıkça ölçeklendirme sorunlarını çözecektir. Bu kadar hızlı bir alt yapıya sahip olan ağ, platform talepleriyle orantılı olarak büyümek üzere tasarlanmıştır. Elrond Network’ün düşük gecikme süresiyle birleşen yüksek ölçeklenebilirlik ile geliştirmelere olanak sağlayacak bir platform sunar.

NETOPIA Payments Nedir?

NETOPIA Payments, farklı türlerdepara transfer metotlarını destekleyen Romanya merkezli bir ödeme ağ geçididir. Şirket SMS, eWallet, Bitcoin ve ödeme kartları ile hizmet sunmaktadır.

NETOPIA, Romanya’daki tüm büyük mobil hizmet sağlayıcılar ile ortaktır. Şirketin pazardaki üstünlüğü mikro ödemeleridir ve şu anda bu hizmetler ile sektörde lider konumundadır. Dijital ödemeler yaygınlaştığı dönemde, şirket Bitcoin’i destekleyerek stratejik bir hamle yaptı. NETOPIA’nın hali hazırda kriptopara ödemelerini kabul ettiğini göz önünde bulundurduğumuzda, Elrond ile ortaklığı, şirkete müşterilerine en hızlı kriptopara hizmetini sunma fırsatı sunacaktır. Bu, NETOPIA’nın, müşterilerinin bugüne kadarki en yeni kriptopara ödeme çözümünden yararlanmasını sağlayarak pazar liderliği konumunu korumasını sağlayacaktır.

Her İki Taraf İçin de Yararlı Bir Ortaklık

Hem Elrond Network hem de NETOPIA, ödeme sektöründe yenilikçi çözümler sunmaktadır. NETOPIA hali hazırda bu piyasanın oyuncusu olmasına rağmen, Elrond Network, bugüne kadarki en hızlı ve en güvenli mikro ödemelerin bir kısmını sağlayabilen teknolojik kaynakları sağlayarak şirketin konumunu geliştirmesine yardımcı olacak.

Bu arada, NETOPIA’nın erişim ve kullanıcı tabanı, Elrond Network’e en yeni blok zinciri çözümleri için güçlü bir lansman paneli sağlayacaktır. Birlikte, Elrond Network ve NETOPIA Doğu Avrupa ödeme pazarında devrim yapmayı sürdürüyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu