ETH Fiyat Analizi: Daha Fazla Büyüme Umudunu mu Kaybetti?

  • Ethereum’un (ETH) büyümesi henüz bitmedi mi?

Bitcoin (BTC), 10.000 dolarlık seviyeyi bir kez daha geçemedi ve bu da tüm kripto para piyasasını hemen etkiledi. Sonuç olarak, ilk 10 kripto paranın tamamı kırmızı bölgede.

ETH/USD

Günlük grafikte, Ethereum (ETH) fıyatı, Bollinger Bantları göstergesinin alt sınırını zorladı ve bu da bir yükseliş dürtüsünün varlığını göstermektedir. Bununla birlikte, bir “Çift Tepe” tersine çevirme paterninin oluşumu için potansiyel vardır. Modeli tamamlamak için, fiyat seviyesi 176$’ın altında olan destek seviyesinin takibi önemlidir, bu durumda varlığın değerinde 148$ seviyesinden de daha aşağı olan bir düşüş bekleyebiliriz.

Böyle bir senaryo lehine ek bir sinyal, RSI göstergesindeki eğilim çizgisinden bir toparlanma olabilir. Bu seçeneğin iptali, fiyatın 235 doların üzerinde tutulmasıyla direnç seviyesinin sınırı olacak ve bu da tersine dönüş paterninin oluşumunda bir durma noktasıdır ve fiyatın 287$’dan artmaya devam edeceğini gösterecektir.

Ethereum basın zamanında 198.21$’dan işlem görmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   06 Nisan 2020 Günlük Kripto Para Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu